Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kedves budapesti Albérlők!...

Kedves budapesti Albérlők! Milyenek az albérletárak a belvárosban?

Figyelt kérdés
Kérem, aki tud válaszolni, írja le, hogy mekkora a lakás és milyen állapotú. Szobát bérel valaki? Annak is érdekelne az ára! Nagyon köszönöm! :)

2015. febr. 2. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a VI.ker-ben béreltem egy másfél szobás lakást, 50ezer+15ezer közös költség.Milyen állapotú?Hát,ha a 80-as évek mond neked valamit...És marha nagy a belmagasság,rengeteget kellett fűteni azzal az egy konvektorral.
2015. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a VI.ker-ben béreltem egyedül másfél szobás,újépítésű,2erkélyes lakást 90 plusz rezsiért.A rezsije viszont marha alacsony volt.Régi típusú,nagy belmagasságú,konvektoros vagy távfűtéses,bojleres lakásba ne menj,mert ráfizeted a gatyádat szerintem.
2015. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Belvárosban egy szobás lakás 50-70 között van általában. Rezsi+ közösköltség általában 30-50 között. A szobák sem olcsóbbak.
2015. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel az albérleti támogatás összege magasabb, mint egy jobb albérlet ára, általában nem kell saját zsebből fizetned semmit, ha idejében megigényled.

Ha itt rálépsz az Otthon/Albérlet rovatra és rákeresel arra a szóra, hogy ’támogat’ rengeteg info kiugrik, ha végig olvasod, szinte mindent fogsz tudni a támogatásról.

2015. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen,és majd vissza kell fizetned.Én épp most nyögöm még egy évig!
2015. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%

Miért terjeszted ezt a baromságot a visszafizetésről több fórumon át?! Tudod-e, hogy ezzel bűncselekményt követsz el?! Ha feljelent valaki, akkor szivtál és milliós kártéritést fizethetsz, mert perelni fog a potenciális bérlő is, lakástulajdonos is. A rendőrök semmi perc alatt kinyomozzák, hogy ki vagy.

Én pedig máris bejeletkezem nálad interjura, mert újságiró vagyok, adj egy időpontot, helyszint, nevet, telefonszámot.

Egyébként mindenkinek: a hivatkozott kormányrendelet 39/1998/III.4 aminek utolsó módositása 2015 januártól lépett életbe.

Ugyanez a rendelet olvasmányosabban, nem jogásznyelven:

www.alberletilakasok.hu/tamogatott


Támogatás és nem kölcsön! ÉRTED?!

2015. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laktunk a 6.ker Izabella utcában, 35nm, galéria, jó állapotú lakás volt, 70+kk+rezsi, ami teljesen elfogadott azon a környéken, most a Báthory utcában lakunk, a Kossuth tértől 5 percnyire, 30nm-s lakás, közepes állapotú, 65+kk+rezsi. Ezek reális árak, illetve ennyi az átlagár az ilyen környéken, sőt, inkább a 65-80ezer+közösköltség+rezsi, még a közepes állapotú lakásokért is. Most a párommal lakást keresünk, szóval ez friss tapasztalat.
2015. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!