Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valaki írna nekem a Debreceni...

Valaki írna nekem a Debreceni Campus Hotelről részletes információkat, hogy hogyan működik koliként, mennyibe kerül, hogyan kell jelentkezni és ehhez hasonló dolgok érdekelnének? Személyes vélemények is érdekelnek

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 14:09
 1/1 anonim válasza:
100%

Attól függően,hogy milyen szobában vagy változnak az árak. 3ágyas:20000Ft , 2ágyas:21-22000Ft , 1ágyas: 35000Ft

Koliként jól működik szerintem (1év tapasztalat alapján). Emberségesek mind a koli mind maga a hotel részéről az ott dolgozók. A közösség az szerintem semmilyen.. Mindenkinek megvan a maga társasága/kasztja, de ha talál az ember a saját ízlésének megfelelő embereket, akkor jól el lehet tölteni ott a mindennapokat. Jelentkezni ha elsős vagy akkor majd küldenek értesítést, viszont,ha felsőbbéves akkor sajnos lecsúsztál az idei jelentkezésről. Így a kérdésed alapján ennyi gondolatot tudtam összeszedni :) Ha bármi konkrét kérdésed van szívesen válaszolok :)

2015. júl. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!