Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csepel mennyire jo hely? Ady...

Csepel mennyire jo hely? Ady Endre, Arpad u? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Párommal vennénk ki kalast csepelen. Ezeken az utcákon vannak jo arban lakasok kiadok. Igaz meg nem lattuk oket. De eleg olcsok. Mennyire jo kornyek ez?
2015. szept. 14. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Árpád utcáról tudok nyilatkozni, én is majdnem odaköltöztem pár hete. Szerintem nem olyan rossz környék, bár elég régi lepukkant panelok vannak arra. Kevés a panelprogramos valamiért.

Nekem maga az épület nem volt szimpatikus, mert hosszú, sötét, régi folyosókról nyíltak a lakások és a folyosón dohányoztak, így büdös volt állandóan, szellőztetési lehetőség nulla.

Ezt leszámítva maga a lakás elég szépen fel volt újítva, jól nézett ki és elmondás alapján elég jó tulajdonságokkal bírt, ami az anyagiakat illeti, így nem volt sok kifogásom. A környéken van bolt, játszótér, fittnes pálya és viszonylag tűrhető mennyiségű zöld...

2015. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!