Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A lakótársam folyton füvezik,...

Kim Bo Mao kérdése:

A lakótársam folyton füvezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton 4-en lakunk együtt, 1 fiú, 3 lány, mindenkinek külön szobája van. A fiú konkrétan minden nap füvezik, valamikor többször egy nap és az egész lakás szúros marihuana szagú. Nem vagyok fűellenes, de ki nem állhatom, ha pöfékelnek a lakásban, se füvet, se cigi ki nem állhatom, mert beszívják a ruhák, falak, és akkor is azt ontják magukból, amikor épp nem tép.

Már szóltam neki hónapokkal ezelőtt többször, és mentegetőzött, hogy többé nem csinálja, de azóta mintha még csakazért is még gyakrabban szívna. Egy másik lány is szólt először nekem, hogy nem bír aludni (mert a fiú mellett van a szobája) mert olyan fullasztóan átleng a szag.

Arra is gondoltam, hogy talán pont az a célja, hogy valamelyikünk megunja ezt és kiköltözzön, hogy az "ex"barátnője beköltözzön, de én nem tehetem meg, hogy kiköltözök (mer szeretnék), mert ez a legjobb (anyagilag) szoba/lakás amit jelenleg megengedhetek magamnak.

Arra is gondoltam, hogy szólok a tulajnak, de mivan ha nem érdekli (mert a fiú többet fizet mint én, mert nagyobb a szobája), vagy szól a fiúnak és a fiú meg "bosszút" állna? (Egyébként Ausztriában lakunk.)



2015. okt. 17. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Én nem dohányzok, de még füvet sem szívtam.


De, üzenem a kedves "jelentsd fel a rendőrségen" hozzászólóknak, hogy:


Hej, de messze majomország!

...


Rémületes majomarcot

vágnak majomkatonák,

majomkézben majomfegyver,

a MAJMOKÉ A VILÁG.

2016. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 akkor minek ugatsz bele a nagyok dolgába?
2016. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%

Mondtam már Charly, hogy ésszel azzal a banánnal!

Ha így viselkedsz, estére elmarad az etetés.


Most rohanj az állatkert igazgatójához, tegyél panaszt, mert megsértették a majombecsületedet!

2016. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!