Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Belvárosba külvárosból -...

Vietinghoff kérdése:

Belvárosba külvárosból - albérlet Jó lehetőség?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem a belvárosba költöznöm, egy spanomhoz, akivel jóban vagyunk. Egy BAJ van, hogy ő minden héten más lányokkal hempereg, én viszont nem az a típusú férfi vagyok. A lakás rendben lenne, jó helyen, jó árban van. Ti mit tennétek? Hasonló tapasztalat?

2016. febr. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Gondolom, nem egy szobában lennétek. Akkor hadd hemperegjen a sajátjában azzal, akivel akar.


Nekem volt ilyen lakótársam és volt olyan is, amikor én voltam ilyen. Toleránsnak kell lenni, illetve érdemes beszerezni egy pár füldugót. Ennyi az egész.

2016. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lakótárs vagy szobatárs? egy szobába nem költöznék nyilván így, de egy lakásba miért is ne?
2016. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rohadt drágák most az albérletek Budapesten. Azt írod jó áron van, jó helyen, úgyhogy én nem akadnék fel ilyeneken. Nem hagynám ki a lehetőséget.
2016. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolkodás nélkül odaköltöznék, ahogy előttem is írták, a saját szobájában csináljon amit akar :D
2016. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!