Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nyíregyházán hol érdemes...

Nyíregyházán hol érdemes albérletet keresni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy jó áron, mert neten látom hogy nevetségesen magas árakon próbálnak egyesek kiadni. Viszont nem egy ismerőstől Hallottam hogy 30 ezer körüli összeget fizetnek egy másfél-2 szobás lakásért.

2016. márc. 1. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az neked sok?
2016. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem. Nyíregyen ilyen 30-35 körüli összeget találok reálisnak, nem pedig 50-60 at meg fölötte. arra mondtam hogfy nevetséges.
2016. márc. 2. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, neked mekkorák az igényeid. Én utoljára 4 éve éltem albiban Nyíregyháza belvárosában, akkor volt 60ezer. Bútorozatlanul (konyha volt, meg 1 ágy és ennyi), de viszonylag normális volt.

Persze a panel a lakótelep közepén, 30 nm2-es, nagyi 100éves bútoraival berendezve, kiállhatatlan vénasszony főbérlővel, neked meg 2 másik lakótársnak lehet kijön 20ezer/főből. Sztrereotípia, de mennyire gyakori az ilyen!

Most egy saját, fullos lakásban élek, én újítottam fel és minden minőségi. 60 nm2. Ha kiadnám (nem fogom), biztos nem mennék 80ezer alá.

Az ismerőseid a 30ezres lakásokban lehet barátoktól vették ki, ott le tudom képzelni, hogy felezik a bérleti díjat ha nagyon megbízható a lakó, és nem lakja le a lakást. Gondolj bele, hogy egy festés min. 200ezer, ha tönkre teszik. Ez az általad megámodott havi 30ból kb 1 év múlva jönne ki...ha a főbérlőd nem akarja másra költeni a pénzét. Ez hol reális normális lakások esetében? Max igénytelen putriknál, ahol úgyse számít.

No offense, de szerintem nem látod reálisan ezt a dolgot.

2016. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!