Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A XIII. kerületben a Szent...

A XIII. kerületben a Szent László utca tűrhető? Vélemények, tapasztalatok a környékről?

Figyelt kérdés

Szeptembertől Budapestre megyek egyetemre, több, mint valószínű, hogy a Szent László úton lesz a lakásom, ahol egyedül fogok élni. Még nem láttam a lakást (mert egy rokonom tuajdonában van, hamarosan megyünk megnézni), annyit tudok, hogy egy gangos polgári társasház, a belmagassága átlagos.


Az lenne a kérdésem, hogy egy egyedül élő lánynak mennyire biztonságos az a környék? Éjszaka például nyugodt szívvel mehetek haza, vagy testőrt kell fogadni? Tisztában vagyok vele, hogy bárhol megtörténhet bármi, de mégis nyugodtabb az ember, ha tudja, hogy alapjáraton nincs mitől tartania.


Közlekedés szempontjából megfelel, könnyen be tudok jutni a belvárosba? (valószínűleg a Corvinusra fogok járni, tehát nem a világ végén van az egyetem)


Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 3. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Biztonságos a Szent László utca. Az egész XIII. kerület biztonságos. Egyáltalán hogy jut eszedbe, hogy nem? Minden vidéki kiscsaj ilyen parás?


A Corvinusra meg be tudsz menni könnyen brngával is, BKK-val is.

2016. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok parás, csak írták páran, hogy ők semmiképp sem költöznének oda, sok a cigány és a koldus meg ilyenek. Csak túloztam a testőrrel.. :D Nagyon sokan lehúzzák a XIII. kerületet, én sem értem miért. Keresztanyám a Béke téren lakik, azt a részt ismerem, és az nagyon kellemes, rendezett környék, kiváló közlekedéssel.


Köszi a választ!

Köszönöm a válaszod :)

2016. jún. 3. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamivel összekevered a XIII. kerületet. Az a része, amiről kérdeztél kifejezetten nyugis környék. :D


A koldusok, cigányok főleg a belső kerületekben laknak, de 99,99 százalékban ők is ártalmatlanok. Vagy inkánn 99,99999 százalékban.

2016. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért svedekbol bőven kijutott a 13nak is, főleg a Lehet ter vonzáskörzetében.
2016. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Lehel tér elég messze van a Szent László úttól.
2016. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam,hogy csak ott,hanem főleg ott. Meg a belvárosban lakik a kisebbségiek 99,9%-a...Édes istenem..Ekkora hülyeséget. Békás Dunai része,Budafok,Újpest,Újpalota,Rákospalota,Törökőr,Józsefváros Magdolna-Szigony-Orczy negyede,Pesterzsébet,Kispest,Kőbánya egyes részei,Rákoskeresztúr,Csepel mind-mind olyan hely,ahol sok kedves,dolgos norvég lakik.
2016. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg a Corvinusra is el kell jutni valahogy. Pl. 15ös busszal a Lehel térig,onnan 14-es villamos a Lehel/Béke utcán.
2016. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!