Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Visit kollégiumról?

Figyelt kérdés

A budapesti Visit kollégiumról szeretnék érdeklődni, elsősorban azoktól akik ott laknak/laktak. Közösség, szobák, árak stb.

Előre is köszönöm!



2016. júl. 5. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, pont ma hívtam őket, csak háromfős szobában (vagy nagyobban) van hely.

Ami engem riaszt, hogy azt nézem, egy mini főzőlap egy emeletnyi embere, havi 55ezerért???

2016. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

fél év tapasztalat alapján senkinek nem ajánlom, aki jót akar. főleg télen, mert sokszor nincs meleg víz vagy fűtés. az internet is nagyon-nagyon gyenge. tele van külföldi metropolitanes lakókkal, akik közül sokan kulturálatlanok, nem tudnak vagy nem akarnak normálisan viselkedni, a konyhában borzasztó szemetet és mocskot hagynak maguk után, és sokszor ordítoznak vagy füveznek éjszaka. a konyhában egyébként elég szar a felszereltség, és ami van, az is gyakran eltűnik a helyéről. nálam a fürdővel nem volt baj, de másoktól hallottam sztorikat penészről meg dugulásokról is.


a legrosszabb, hogy nincs kinek szólni, ha valami bajunk van, mert a recepciósok dísznek vannak csak ott, max arra jók, hogy kávét főzzenek, de bármi más kéréshez totál fogalmatlanok. a panaszainkkal meg nem foglalkoznak.


borzasztóan túlárazott a hely, ilyen körülmények mellett ez akkor is drágább legalább egy 20assal, mint amennyit ér, ha amúgy el vannak szállva az albi árak a városban.


annyi előnye van a kollégiumnak, hogy elég jó helyen van (móricz és újbuda-központ között), meg hogy van tetőterasz, ami pesten ritkaság.

2017. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fel eves tapasztalat utan én sem ajanlom senkinek. Az elozo válaszoló jol összefoglalta. Nincs melegvíz, internet. Nem foglalkoznak a problémákkal es magasak az árak. :(
2017. márc. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!