Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 8. kerület Tömő utca...

Budapest 8. kerület Tömő utca - Szigony utca és környéke manapság milyen/mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de a mostani helyzetre lennék kíváncsi, tekintettel a nagy építkezésekre és a térfigyelő kamerarendszer kiépítésére. Nem csak nappali, hanem éjszakai helyzetre is kíváncsi lennék.

Kérem csak olyanok írjanak, akik jól ismerik a környéket, ott élnek. Közhelyeket nem szeretnék kapni, köszönöm!



2016. júl. 13. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Jaj Szigony utca, 3 éve votam albit nézni, én naív!!!! :D

Corvin köztől vitt az ingatlanos, hatalmas marketing dumával, azt hittem a legjobb vétel lesz. Az feltűnt, hogy az újépítésueket elhagytuk, hiába van a szomszédban, gyanus alakok mindenhol, hűtőt húztak az utcán, gyors kocsiba be és kiszállás, de a csomagot már nem vitte magával az egyén. 2 perc alatt leszűrtem, hogy este itt nem közlekednék.

Beléptünk a lépcsőházba, hát egy dél amerikai drogtelep néz úgy ki mint azok a 10 emeletesek. Szemét, véres betét, falfirka, italos üvegek, hugyszag, kosz. Aszongya az ingatlanos h első emeleti lakás, egy levegővel fel lehet jutni, ha nem nézel körbe, akkor észre sem veszed( max belelépek a betétbe ami a lépcsőfordulónál pihent). A lakás tiszta világos, zöldre néz ( ez igaz volt) így kb könnyen elfelejthető, hogy milyen volt a lépcsőház. Majd a padlószőnyeges, frissen festett, de nem felújított lakást úgy mutatta körbe, mintha rózsadombi luxus lenne.azért hallgattam végig, mert 1.nem hittem h ilyen létezik Mo.on 2. Ritka jól próbálta eladni a szart.

Megköszöntem és leléptem. Az ingatlanoson látszott, hogy eddig se szokták végighallgatni, azt hitte reménykedhet.

2016. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Itt lakom majdnem egy eve. Az elozo valaszolo 3 eves sztorija egy lepukkant tarsashazrol nem igazan relevans. A kornyek perpillanat fel van turva, de ez az ara a rehabilitacionak. En is feltem idekoltozni amugy. De hamar rajottem, hogy nincs mitol felni mar. Vannak ciganyok persze, de nem sok. Amiota a Nokia megnyitott, tele vagyunk informatikussal, kulfoldivel, irodistakkal, businessmanekkel stb. Persze a Dioszeghy fele nem mennék, de itt még jo. Egyre tobb az uj draga lakas, tehat azok az emberek vannak tobbsegben, akik ezt ki tudjak fizetni. Csak gyozzem kivarni, mig felujitanak.
2017. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Öt éve lakok a Tömő utcában, nem volt problémám. Korábban albérletben is ugyanitt laktam, vagyis összességében 7 éve... A környék gyönyörűen fejlődik, az építkezést is igényesen oldják meg, szépen elkerítve és zölddel díszített átjárókkal. Szombat reggel 8-kor már dolgoznak, az behallatszik néha de amúgy csendes, nyugodt környék és nagyon közel van a körút, a belváros. Éttermek, borozók, fitnesz terem uszodával... minden elérhető közelségben.

Többször mentem haza éjszaka és mivel a buszról csoportosan szálltunk le, a kollégium felé mindig voltak igyekvők soha nem volt még csak rossz érzésem sem. De ha egyedül mentem haza akkor sem volt soha semmi gond.

2017. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!