Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrben keresnék albérletet,...

Robee24 kérdése:

Győrben keresnék albérletet, hol érdemes?

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam már, de mindig régiek ezzel kapcsolatban. Most viszont újra feltenném a kérdést. Győrben hol érdemes albérletet keresni? Engem főként a nyugisabb részei érdekelnek ahol nem lakik annyi beduin és este is nyugodtan haza tudok menni. Az ár nem számít, durván 80-85 ezerig keresek lakást. Válaszotokat előre is köszönöm!

2016. júl. 17. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

A Marcalváros I-en az egymással párhuzamos három utcában, a Cuha, Répce és Ikva utcában 4 emeletes garzon panelokban 40 000 Ft/hó + rezsi a lakás. Szerencsére itt nem jellemzőek a "beduinok". De például az Újváros nevű részt azt kerüld el, oda csak katasztrófaturizmus céljából nézzél ki.

De ha kertvárosi ház érdekel akkor a Sárás I. nevű rész eléggé nyugis. Szerintem egész Győrben nagy választékot fogsz találni, sokan adják ki amit csak lehet. És az első benyomásra meg lehet állapítani hogy nyugis-e és beduinmentes-e.

2016. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy normális albérlet paneltelepen 100tól kezdődik + rezsi
2016. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!