Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadó lakás céljából Budapeste...

Kiadó lakás céljából Budapesten. Melyik oldalon találok magánszemélytől hirdetést? Vagy megbízható ingatlanosoktól?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A legnépszerűbbek; jófogás, ingatlan.com, alberlet.hu
2016. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ingatlanosokat felejtsd el. Similsek hazudnak stb. Egyébként úgy hívják fel a tulajokat, hogy egy tizessel drágábban hirdeti így visszajön neki a jutalék.tehat te fizeted azt is...

Jofogas.hu itt képekkel hirdetnek maganszemelyek

Ingatlan.com itt ált csak ingatlanosok hirdetnek képpel de ha rairsz s tulajra küld képeket, így lehet a legjobb lakasokat kifogni. Azért nem keppel hirdetnek mert az fizetős es tudjak hogy is sokan jelentkeznek.

Otthontérkép.hu itt is képpel hirdetnek

Én utóbbi 2 helyen talaltam meg a mi és tesóm albiját is.

2016. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Eddig ahányszor felhívtam valamelyik kiadó lakáshoz tartozó számot,mindig ingatlanos vette fel.Regisztrálnom kéne náluk,akkor kapok címeket :( az a gondom ezzel,hogy nem tudom mennyire megbízható ez a cég,nem szeretnék sokszor 8000-ret fizetni.Egyébként a Balaton utcába van az irodájuk.Valaki esetleg volt már náluk és ismeri ennek a menetét?Azzal is megvagyok lőve,hogy a legtöbb lakás 1-2 főnek kiadó, de mi 3-an vagyunk.
2016. júl. 22. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne fizess címekért! A jófogáson ki lehet szűrni a magánszemélyes hirdetéseket, rá kell kattintani a magánszemély szóra. A komolyabb irodák - amik nem csak lehúznak - bérlőknek ingyen adnak címeket, őket a bérbeadó fizeti. Ilyen pl a Duna House is.
2016. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a cimkiado irodak aron alul hirdetnek nem letezo lakasokat.nehogy bedölj. Ingatlan.com is van szűrő hogy csak magánszemély hirdetését dobja ki. Mennyiért kerestek? Mekkorát?
2016. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.Tudom,hogy a jofogason talalok maganszemelytol csak most nem igazan vannak.Sajna nem nagyon tudnek 65-70ezertol tobbet fizetni + rezsi.Masfel szobast keresnek.Ezert is nem nagyon talalok.Ami lenne oda nem mehet harom fo :( Mondhatnek tobbet is de ez az osszeg amit biztosan tudnek fizetni hosszutavon.
2016. júl. 23. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ingatlanossal találkozol,mert ők meg azonnal jelentkeznek a magánszemélyek hirdetéseire, és aztán ők is felteszik. Ezen felül túl sok mindent nem csinálnak a legtöbb esetben még a lakást is a tulaj mutogatja. Aztán elteszik az 1 havi díjat. Már gondoltam rá, hogy úgy lehetne kijátszani, hogy előtte azt mondom, nem kell, vagy gondolkodom, aztán elkérem a tulaj számát, és utána mi ketten megegyezünk.
2016. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petra7502 válasza:
Én a BES applikáción kerestem legutóbb, ott csak tulajdonosok hirdetnek
2019. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!