Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest kornyeke vagy Szolnok?

Budapest kornyeke vagy Szolnok?

Figyelt kérdés

koltozes elott allunk es arra lennek kivancsi ,hogy hosszutavon melyik lenne jobb valasztas.Kis gyerekek is vannak ,szoval fontos ,hogy biztonsagos kornyek legyen.

Ha Pestmegyei varos ,akkor melyiket ajanljatok? olyanra gondoltam ahol nem magasak az arak(gondolok itt leginkabb alberletre) talalhato a kornyeken ovoda es bolcsode is ,valamint azert vannak munkahelyek.



2016. aug. 8. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egy gyakorikérdések poszt alapján fogod eldönteni, hogy hol éled le az életed egy jelentős részét?
2016. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"valamint azert vannak munkahelyek"

Hát akkor szerintem eldőlt, hogy nem Szolnok.

2016. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haha szolnok:)) meg a munkahelyek, meg a jo iskolak, meg a jo ovik meg a jo kornyekek.haha:)) 10 eve nem elek ott es nem banom:)
2016. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én öt éve Sopronba költöztem Szolnokról és nem bántam meg. Pedig imádtam a szülővárosomat. Soha nem mennék oda vissza. Itt nyugodtabb, kiszámithatóbb, és biztonságos az élet. Nincs rohanás, depressió, segitőkészek, barátságosak az emberek. Szolnok nyomasztó város lett. Igy érzem, ha "haza" látogatok. Nekem már itt a haza. Itt nem kell féltened a gyerekeidet, mint Pesten. Szolnokon sok a - munkakerülő, bűnöző - cigány. És Pest meg Sopron ugyan azok az árak boltokban, albérletben. Pesten dolgozom, tudom. Ja, és itt válogathatsz munkahelyekben, ha szerencséd van, átjárhatsz Ausztriába is.
2016. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szolnok teljesen jó egy idősnek, egy gyerekesnek (ha a férje Budapestre jár pénzt keresni).., mert biztonságos, nyugodt, mondhatni ingerszegény. Sétálhatsz sokat, nézelődhetsz, játszhatnak a gyerekeid. Ha munkahelyet akarsz, pénzt amiből megélsz, akkor egyértelmű, hogy Budapest. Ha segélyből és járadékokból élsz, akkor meg mindegy!...de nem utolsó sorban sok mindent elárul, amire 1-es elsőként rátapintott.
2016. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe ami 2-esnek :)

Munka szempontból még Jászberény is jobb pedig kb fele annyian laknak ott

2016. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg gyöngyösön lakom 20/F vagyok. De tervezem hogy majd én is pest környékére költözöm. Én Szentendre környékét tudnám ajánlani. Szentendre, Budakalász ezen a két városon gondolkodom.
2021. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!