Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegeden körülbelül mennyibe...

Szegeden körülbelül mennyibe kerül egy albérlet 1 főre, lakótársakkal?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki idén nem tudok bekerülni kollégiumba, ami miatt nagyon ki vagyok akadva. Szüleimet megviselné anyagilag ha albérletet kellene finanszirozniuk. Mennyiből lehet megúszni 1 havi albérlet díjat? Esetleg más alternatíva nincs erre? Magánkollégiumokkal nem vagyok annyira tisztában, hogy működnek. Koleszos várólistára felkerültem, de nem tudom hogy felvesznek e és mikor. Nem is értem hogyhogy nem kerültem be, elég messze lakok, 3 testvérem van aki szintén tanuló... Eléggé el vagyok keseredve hogy mi lesz velem szeptembertől.

2016. aug. 22. 15:24
 1/2 anonim válasza:

Attól függ milyen igényes és felszerelt. + a nyilastarok allapota, korbe van-e futve ,.... Minnel több lakó, annál többe oszlik a rezsi. Árak jobbak, mint Pest. Itt belvaros, ingatlanos kiadás drága


Panel futesen sok múlik. Nincs mérő a radiatoron, sokkal több és télen nyáron is van alapdíj.

Szoba ár kb 20-28000 + rezsi fogyasztás függő, de 2 ember együttlakása kb 13-15000/fő egy mérőórás radiatorosnal.

Ha jól választasz, nem kell fűteni és nem jön rá télen + 5-10.000. Nekem tökéletes és nem fűtöttem soha

2016. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*nyílászárók
2016. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!