Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szokás 9. osztályos ként...

Magantas kérdése:

Szokás 9. osztályos ként albérzletben lakni? Hány éves kortól lehet meg lenni egyedűl? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vagyok 14 és szeretnék albérletbe költözni jövőre (nem azért, mert bajom van a szüleimmel, nem utálom őket, nem ez az oka). Első részben a tovább tanulás miatt és, mert elperelték a házunkat lebontják egy per miatt. Azért nem megyek kollégiumba, mert egyszer már voltam (8 osztályos gimnázium) és amúgy sem mindig jövök ki a nagyobb társaságokkal.

Válaszaitokat előre is köszönöm. Ha kérhetem a negatív kommenteket (rám vonatkozó jelzők) hanyagoljátok mert meg van az okom arra, hogy így döntsek.



2017. jan. 3. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát én is 14 éves korom óta élek egyedül, szóval lehetséges, bár nem tudom hogy lakást tudsz-e kivenni.(én a család egyik kisebb lakását kaptam meg)

Plusz elég drága lenne

2017. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy drága. Viszont apukám 70.000 gyerektartást fizet amiből egy nekem elég albérlet kijon. Még azon gondolkoztam hogy lenne e olyan aki mellé lakotárs ként mehetnék, ez a korom miatt kérdéses téma.
2017. jan. 3. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Talan elso korben egyszerubb lenne kollegiumba koltozni es onnan 2-3 barattal kiberelni egy alberletet. Nekem is voltak osztalytarsaim, akik falurol felkoltoztek varosba es igy csinaltak. Persze a szerzodest nem ok irtak ala, hanem az egyikuk szulei.
2017. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
68%
OK, tegyük fel, hogy elég lenne. De mit ennél? Hogy mosnál? Tisztálkodószerek? Ruhák?
2017. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%

Én is 14 évesen költöztem el továbbtanulás miatt. 230 km-re az otthonomtól. Nekem egy igen nagy tapasztalat volt, én mindenképpen jó ötletnek tartom. 4 évig éltem "egyedül", sok hibát elkövettem, rengeteget tapasztaltam és most 20 évesen tudok a jövőm épìtésére koncentrálni úgy, hogy a diákélet minden velejáróján keresztülmentem. Plusz oriási felelősség volt rajtam a lakás/számlák/költőpénz beosztása/tanulás miatt, nagyon életszagú történet volt. Sokan támadták a szüleimet emiatt, de jó döntést hoztak. Teljesen másképp látom a világot, mint a most "kiszabadult" kortársaim.

Szóval hajrá. Harcold ki. És csak ügyesen :)

2017. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja. A lakás a szüleim nevére volt kivéve, majd, miután betöltöttem a 18-at, elköltöztem, az már a velem egykorú lakótársam nevén volt.
2017. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!