Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesten ill. nyugat M. o-on...

Bob Stone kérdése:

Pesten ill. nyugat M. o-on átlagosan mennyi idő alatt lehet találni egy albérletet ma (2016-ban? )

Figyelt kérdés
Illetve azt is szeretném megkérdezni, hogy működik-e úgy, hogy valaki pl állát talál Nyugat m.o-on/Bp-n és max 2 hét alatt lakást is tud kivenni ?!

2017. jan. 10. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2017 van, kicsit lemaradtál.
2017. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Pénz kérdése!
2017. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze már igen de inkább a 2016-os év alapján döntenék, mint a januári 10 nap tapasztalatából valóban rossz a megfogalmazás viszont de remélem azért így is érthető még..

Én így értettem tehát az "előző" évi tapasztalatokra lennék kíváncsi! köszönöm

2017. jan. 10. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon sok mindentől függ.

Albérlet ára,melyik kerületbe, stb,stb

2017. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ár/érték arányú lakást percek alatt. Nem túlzok, reggel felteszik ingatlan.com-ra, délelőtt jönnek az érdeklődők. Nekem 2 éve fél órám volt elővarázsolni a kauciót a látogatás után, különben egy gyorsabb bérlőé lett volna.


És pont mivel ilyen a piac (főleg nyáron és szeptemberben, de gondolom most se sokkal lassabb), az ami régóta fent van és nem sikerül kiadni több héten át se, azzal valami baj van.

2017. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy kell csinálni hogy mondjuk ha találsz egy állást akkor nem azonnal kezdesz hanem azt mondod hogy mondjuk 2 hét múlva, és akkor azonnal elkezdesz albérletet keresni, ahogy előttem írták, amint felkerül egy új hirdetés egyből felhívod, és 2 hét alatt valószínűleg találsz lakást is.
2017. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan lehet lakást találni. Érdemes felkészülten menni lakásnézőbe, vinni pénzt a kaucióra, esetleg laptopot és egyből megírni a szerződést és elfutni valahova kinyomtattatni. Sajnos a jókat lenyúlják, így érdemes sietni, de két hét alatt biztos találtok majd jót, csak tájékozódjatok előre az árakról.
2017. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz! :-)

Gyorsan lehet találni és az egész pénz kérdése.

Ha van elég pénzed,mindig találsz megfelelőt.

Ha már kevesebb pénzed van,úgy elkapkodják az olcsóbbakat és érdemes gyorsnak lenni.

2017. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hétbe telt. De attól is függ mikor. Pl most nincs szezonja (én most vettem ki egyet a barátnőmmel).


Nyár vége felé és esetleg szeptemberben dömping van a piacon.

2017. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!