Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen tanácsaitok vannak ha...

Milyen tanácsaitok vannak ha megyek megnézni a potenciális albérletet, tulajhoz?

Figyelt kérdés

Nem laktam még albérletben és hamarosan megyek megnézni egy lakást (szobát). Egyelőre annyi van meg hogy egyeztettem időpontot a tulajjal, hogy mikor megyek megnézni. Csak a telefonszámát kaptam meg, meg az albérletes fb csoportban a posztban volt egy rövidke leírás a helyről, meg az ár rezsivel együtt.


Hogy tegyek jó benyomást? Miket kellene megkérdeznem? Mennyi ideig illik ott maradni nézelődni? Miben kell megegyezni?

Köszi


2017. febr. 15. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Csak add önmagad őszintén ;-)
2017. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem jutottam előrébb hogy milyen fontosabb kérdéseket kellene összeszednem mint pl van-e szerződés... Azzal hogy önmagam adom nem sokra megyek
2017. febr. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!