Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik weboldal a legjobb...

Melyik weboldal a legjobb albérlet/ár keresésre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal (20 éves) srác vagyok és tervezem, hogy elköltözök otthonról. Szeretnék saját lábra állni és ez nem megy úgy, ha a családom teljesen kiszipolyoz anyagilag. Gimnázium után dolgozom (2 éve) és még semmi pénzt nem tudtam félre tenni mert anyám elmaradásait, hiteleit finanszíroztam mostanáig, de a számlák csak nőnek és nőnek. Elegem van ebből az életből. A legrosszabb az egészben az, hogy még én vagyok kibeszélve meg lenézve mikor én pénzelek mindenkit.... az elmúlt pár hónapban nagyon sokat fogytam a pénztelenség és az abból fakadó stressz miatt és az állapotom egyre romlik. Ez már messze az egészséges alatt van.


Olyan pesti albérlet kéne ami mondjuk kétszobás (mert akár cimborámmal összeköltöznék) és magyar keresettel megfizethető, mondhatni baráti áron kibérelhetném.


A legtöbb mai albérlet (azok alapján amiket hallok) 100 ezer forinttól kezdődnek... ez egy gyári munkásnak egyhavi fizetés (majdnem)...


Van tehát emberi áron albérlet vagy csak álmokat kergetek?


Előre köszönöm a válaszokat ;)

20F



2017. febr. 17. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az albérlet.hu ! Kicsit le kell hűtselek! kétszobás albérlet pesten? 120 ezer alatt nem kapsz+rezsi(az még 50 ezer legalább)

Egyet tudtam a sajátomat! sürgősen ki kellett adnom ezért 65 ezerért adtam ki! most emeltem fel ,még így is a piaci ár alatt van de meguntam a "terézanyaságot" összkomfortos 64 m2 kétszobás szép állapotú napos a 8.ker jó helyén! úgyhogy kevesebbre ne számíts ilyen elvárásokkal!

2017. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alap bérleti dij: 2000 Ft/m2 + rezsi
2017. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Max egy szobat vehettek ki kozosen...
2017. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

alberlet.hu, ingatlan.com, jofogas.hu, illetve facebook csoportok.


Arra figyelj, hogy a jó/olcsó lakások pár órán belül elkelnek. Az albérlet keresés idejére költözz fel mindenképpen Budapestre, és úgy menj bárhová lakást nézni, hogy legalább 2 havi kaució legyen nálad kp-ben.

2017. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy gyári munkás vagyok, hanem, hogy egy gyári munkásnak ez az átlagosan 100 ezres albérleti díj megfizethetetlen egyedül (a kauciórol nem is beszélve).


Nem! Az én fizetésem nem ez a szint, de nem is élek túl nagy lábon, ha csak a fizuból indulunk ki. A családi hátterem tart vissza a leginkább (ezt is leírtam). Mindössze egy olyan lehetőséget keresek amivel egy szinttel magasabbra léphetek az életben mert ez a színvonal nagyon gyászos.


Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld.

2017. febr. 18. 14:11
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem feltétlen kell Pestre költözni, gyere Pécsre! Szinte minden szakmában van munkaerőhiány itt, ráadásul abszolút nem olyan horrorisztikusak az árak itt mint Pesten
2017. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.... körülnézek más városokban is ;)
2017. febr. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!