Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyibe kerül egy önkormányza...

Avikam kérdése:

Mennyibe kerül egy önkormányzati lakás költsége 2főre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, még gyerek voltam mikor az önkormányzati lakásunkból elköltöztünk viszont én most párommal visszaköltöznék , 1+2 félszobás a lakás, fogalmam sincs mennyibe kerülne cakkpakk a lakás víz gáz villany , tv és internet. Ha valaki megtudná nekem mondani kb. mennyi annak nagyon megköszönném :)

2017. márc. 23. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes kérdés mert vannak akik ketten havi 5m3 vizet használnak és vannak akik 15m3.... A villany a másik fele amit szintén nem igazán lehet megbecsülni mert 1000 dologtól függ. A gáz hát attól függ,hogy a fűtés vagy a meleg víz vagy mind a kettő gáz,de ezt legalább fűtés szempontjából jobban lehet becsülni. A tv és az internet...kikeresel egy szolgáltatót és egyből látni fogod.
2017. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!