Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, ki akar rakni...

Mit csináljak, ki akar rakni a főbérlöm? Jogilag megteheti?

Figyelt kérdés
3 hónapja lakok ott kértem, hogy hagyj fizessek később mert késik a fizum. Erre azt mondta elsöre ok de kiderült sajnos hogy nem fogok tudni annyit fizetni amennyi a szerződésbe van ezek után megfenyegetett,hogy hívja a rendört mondtam nem teheti mert még érvényes a papír. Mit csináljak most fenyeget,hogy ki köti az áramot? Én nem megyek innnen el mert nincs hova. Ki tehet jogilag?
2017. ápr. 18. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a fenébe ne , nem is értem hogyan gondolod ezt . A boltba se adnak ingyen semmit vagy igen ? Bemész és kisétálsz egy nagy kosár cuccal ?

Fizetni nem tudsz, ha majd mégis akkor se annyit amennyiben megállapodtatok, vagy a szerződésben benne van.

Keress másik albérletet sürgősen, de olyat amire futja a pénzedből.

2017. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
kitehet, mindenkinek vannak problémái, de meg kell oldani. nekem hagytak már ott 300 rugó tartozást albérlők, a bérleti díjon felül. ne raktam volna ki, mert nincs hova?! én meg fizethetem a közüzemi számlákat neki. persze, a bérbeadó a fejőstehén.
2017. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
nem tudok el menni sajna mert nincs hova a munka helyem bizonytalan lehet h kirúgnak a számlákat én se tudom fizetni ez vn
2017. ápr. 18. 18:38
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Az, hoyg nem tudsz hová menni, magánügyed, ha nem fizeted a lakbért (vagy kevesebbet), akkor minden további nélkül kitehet, és az meg a te dolgod, hogy hová mégy, neki nem kell ezzel foglalkozni!


Mellesleg nem tudom, milyen "papír" érvényes, de ha nem fizetsz, akkor ezzel te szeged meg a szerzödést és ök sem köti ezentúl.

2017. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%

Simán kivághat, jogosan.


Nem érvényes a szerződés, ha nem fizeted a bérleti díjat! Azonnali felmondással rögtön kirakhat...

2017. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
én azt olvastam csomó helyen h nem rakhat ki csak úgy bírósági papír kell róla vagy mi
2017. ápr. 18. 19:01
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Te arra apellálsz, hogy ingyen laksz más ingatlanában, és nem tudnak kitenni? Ez féreg dolog, és egy hatalmas tévedés :DDD
2017. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
beköltöztet melléd két csövest, meg egy kancigányt, azt úgyis elmész.
2017. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
miért tévedés? mondjuk mind1 mert utcára nem fogok menni megvárom mi lesz
2017. ápr. 18. 19:07
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó kipateroló cégek léteznek már, akik az ingyenélő, más ingatlanában nem fizető élősködőket kirakják. Finoman. Ha van egy kis esze a bérbeadódnak, ő is alkalmazza őket. S teljesen legálisak :)
2017. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!