Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehet baja a gázkonvektornak...

Lehet baja a gázkonvektornak ha büdös nagyobb lángon?

Figyelt kérdés
egy ideje ha 7fokozatból 3asra tesszük ahogy télen is szoktuk nagyon büdöset csinál szinte folyik a könnyem tőle, szobatársam mégse hajlandó megnézetni szerelővel inkább használja így ha fürdik... lehet baja tőle? felrobbanhat vagy ilyesmi?

2017. ápr. 20. 10:09
 1/7 A kérdező kommentje:
takarék ill. 1es fokozaton még nem áraszt semmi büdöset
2017. ápr. 20. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
attól függ,hogy mit jelent a büdös...
2017. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

A gázkonvektornak van egy olyan tulajdonsága, hogy ha sokáig őrlángon volt és hirtelen magasra kapcsolod (lényegesen följebb, mint ahol begyullad a nagy láng), akkor büdöset, égett porszagot áraszt. Ez normális.

Én ez ellen úgy védekezem, hogy ha hideg a szoba, akkor is csak addig tekerem föl, ahol éppen begyullad a nagy láng, aztán később (mondjuk fél óra múlva, vagy amikor lekapcsol) újra följebb tekerem.

Mondjuk a szemem sose folyt ilyentől, csak rossz szag lett a szobában.

2017. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

A fokozatok állitásával csak a hőmérséklet van szabályozva ,és nem készüléké.1 sen is begyujtás után annyira melegszik fel,mint amikor 7re hajtod .

A 3 válaszoló is csak saját magával hiteti el hogy úgy jól használja . Egy készülék vagy jó,vagy nem. 1-2es vagy akárhányason is úgy ég a nagy láng,mint 7 sen .Porszagot,a forró fém szagát közelzől lehet érezni .

Ha a szoba társadnak is csípné a szemét,akkor mondaná hívjunk szerelőt.De lehet hogy neked van valamilyen allergiád .

2017. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fég F8.50 (parapettes) amúgy, netre nézve legalábbis így találtam meg, mi 2éve lakunk itt de szerintem előző lakó se nagyon nézette meg, nemtudom mennyire régi lehet ez vagy milyen gyakran szokás megnézetni szakival
2017. ápr. 21. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor hívd ki a szerelőt, mutasd meg neki a problémát.

Nem értem, mit jelent az, hogy a lakótársad nem hajlandó megnézetni. Bármelyikőtök hívhat szerelőt.

2017. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is konvektorral fűtünk és nem büdös, semmilyen lángon. Hivjatok szerelőt.
2017. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!