Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire igaz hogy huszonéves...

Mennyire igaz hogy huszonéves fiúként nagyon nehéz szobát találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hirdetést láttam, és főként huszonéves lányoknak szólnak. Vagy esetleg pároknak.
2017. ápr. 25. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerek olyan egyedül élő, nem homoszexuális srácot, akiről fixen tudom, hogy örülne hasonló korú és nemű állandó lakótársnak, havernak. Ha megdobsz egy hosszabb levéllel arról, hogy ki vagy, mi vagy, milyen az életstílusod, stb, továbbítom a haveromnak, és majd ő visszaír neked, ha gondolja.
2017. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de a lányoknak sokkal egyszerűbb dolguk van. Egy normális fiúnak teljesen mindegy, hogy milyen nemű a lakótársa, de a lányok sokszor csak más lányokkal szeretnének együtt élni, ha mégis nyitottak a fiúkra akkor azokat nagyon erősen szortírozzák. Gondolom félelemből.

A lakótársakkal jó ha jó kapcsolatot ápolsz és egy lány könnyebben ismerekedik egy másik lánnyal és nagy eséllyel nem lesz közöttük szexuális vonzalom ami elronthatná az együtt lakást.

Továbbá rengeteg sztereotípia van a férfi albérlőkről: Cigiznek, buliznak, hangoskodnak, isznak, minden este más lányt hoznak fel stb....

2017. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Nem lehetetlen, de a lányoknak sokkal egyszerűbb dolguk van. Egy normális fiúnak teljesen mindegy, hogy milyen nemű a lakótársa, de a lányok sokszor csak más lányokkal szeretnének együtt élni, ha mégis nyitottak a fiúkra akkor azokat nagyon erősen szortírozzák."


No akkor előző! Magyarázd meg légyszíves, hogy miért is sokkal könnyebb ezek után a lányoknak?

2017. ápr. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

"Magyarázd meg légyszíves, hogy miért is sokkal könnyebb ezek után a lányoknak?"

Azert, mert ha lanykent keresel lakast, akkor odakoltozhetsz egy lany melle vagy egy fiu melle, illetve a legtobb tulaj is szivesebben adja ki a lakasat lanyoknak.


Mig ha fiukent keresel lakast, akkor a lanyok nagy resze mar a bemutatkozas pillanataban nemet mond, igy maradtak a fiu lakotarsak, arrol nem is beszelve, hogy a tulajoknal is eleve hatranybol indulsz.

2017. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Saját magatokat cáfoljátok. A tulajnál SENKI nem indul hátrányból, a lényeg a normális, rendesen fizető bérlő. Remélem ez eljutott az agyatokig.


Valaki azt írta, hogy egy fiúnak nem számít, hogy fiú, vagy lány mellé társul be. Ez igaz. Ugyanaz a valaki írta, aki meg is cáfolta és a lányok javára hiszi azt, hogy nekik könnyebb.


Tehát lefordítom: egy fiúnak majdnem mindegy, hogy ki mellék kerül (fiú, v. lány), viszont egy lány ahogy ő már írta válogat, neki a férfi nem felel meg, csak lányokhoz társul be (nagy nehezen, ha nagyon nincs más lehetőség akkor játszik csak a fiú változat).


Tehát még egyszer megkérdem: miért is hiszi itt sok ostoba, hogy a nőknek egyszerűbb a helyzete ezek alapján?


A nőknek nehezebb, mert ők férfiak mellé nem szívesen mennek.

Míg a másik oldal mehet ide is, meg oda is.

2017. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Fiúk is többnyire csak régi ismerősök-haverok laknak együtt, idegen hasonló korú fiuk csak akkor laknak szívesen egymással, ha langyik.
2017. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
47%

Én 24 éves fúiként elmondom, mit tapasztaltam albérlőként az albérletben, ahol rajtam kívül 2 férfineművel éltem együtt:

- Én Heteroszexuális vagyok

- A két másik ember is

- A probléma nem a szexualitásunk, a világnézeteink, a kinézetünk volt a probléma, hanem azzal, hogy ki mennyit csinált és hogy csinált a ráeső házimunkából. Férfiként nem a legnagyobb probléma a szexualitás, ameddig a kis "langyi" nem mellettem kufircol a szomszéd szobában addig lexarom.

- Ha kimész az életbe nem a legnagyobb problémád lesz a melletted lévő ember szexualitása, hanem annak a mentalitása. Pl.: Hogy bűnöző, tahó, semmirekellő, lusta stb.


A kérdezőnek pedig a válaszom a következő: Sajnos igen, szokd meg hogy férfiként csak egy picivel van kevesebb esélyed albérletet találni, mint egy nőnek, ugyanis én olvastam már egy jó párszor olyan hirdetéseket, amelyekben azért érződött, hogy a férfi kolléga aki lakótársat keresett magának, az inkább szextársat keresett valójában. Egyébként biztos/remélem találsz magadnak, sok sikert hozzá!

2017. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Már bocs, de én nőként nem értem azt meg, hogy neked ezzel mi a bajod?


"Férfiként nem a legnagyobb probléma a szexualitás, ameddig a kis "langyi" nem mellettem kufircol a szomszéd szobában addig lexarom."


Ők nem élhetnek nemi életet, vagy mi van? Ha 2 lány tenné ugyanezt a szomszéd szobában, az persze úgy jól van igaz? Amíg nem téged molesztálnak szexuálisan a fiúk, addig nem szólhatsz bele, és nincs belőle probléma! A te szobádban azt csinálsz amit akarsz, és ők is! Remélem érted..

2017. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki prostitulálódik egy vacak szobáért, az meg is érdemli! Tudod ki tenne kényére-kedvére a nyominak akinek csak így sikerül és tudod ki lenne neki kiszolgáltatva???
2017. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Budapesten számtalan huszonéves férfi bérlő is van.


Huszonéves fiúkat viszont nem szoktam látni.

2017. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!