Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Aki nem a szülővárosában...

Aki nem a szülővárosában lakik albérletben, az hogy szokott egyik albiból a másikba költözni?

Figyelt kérdés

Most 3 évet laktam egy helyen, de menni kell tulajdonosváltás miatt. És most nézem, hogy van itt saját ágyam, matracom, forgós székem, több zsákra való ruháim és (tan)könyveim, porszívó amit én vettem, stb-stb. (Most csak a legnagyobbakat/-nehezebbeket akartam írni, de még hosszú lenne a lista)


Ezeket hogy vigyem el innen az új helyre amit majd találunk?


Feltételezve, hogy a családod sem autókázik párszáz km-t csak azért, hogy sok-sok fuvarral átvigye a cuccaidat egyik helyről a másikra

23/F


2017. máj. 22. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Te mit gondolsz kérdező? Hogyan oldanád meg? Mondjuk, ha nem lenne ez a felület? Hm?

Várom válaszod.

2017. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

költöztető cég? :DDDDDDD

például

2017. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Talán megkérhetném a mostani tulajdonosokat, hogy mivel jó arcok voltunk és korrektek mindig, szánjanak rá egy délelőttöt vagy délutánt hogy néhány környi fuvarral átvigyék az új helyre a cuccainkat.

De erre félek nemet mondanának. Esetleg pénzért?


A suliban is inkább csak ilyen távoli haverok, ismerősök vannak akiknek van már jogsija és kocsija, közeli jó barátok nem igazán, olyan aki ingyen igent mondana hogy besegít.


A költöztető céggel meg az a baj, hogy nincs még egy kicsi kamionra való cucc sem tényleg, viszont személyautóval meg jó néhány körre való igen. Az asztal, a TV, a szekrények, a polcok, azok nem az enyémek pl a szobámban, csak az ágy, az egyik szék és amiket még írtam a leírásban. Sok kicsi, kevés, apró dolog, ami inkább olyan szöszmötölős, össze csomagolni valóak.


De tényleg aki már költözött egyik albiból másikba és nem volt ott a család hogy segítsen és nem volt saját kocsija, az hogy csinálta? Köszi előre is a válaszokat!

2017. máj. 23. 00:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Már írták, hogy költöztető.

Lehet furgont bérelni is de te ahhoz szerencsétlen vagy.

2017. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Koltozteto, furgon bérlés, haver kocsi/futó, saját jármű, otthonról felhozni faterék kocsiját, hirtelen ennyi jutott eszembe hajnal 1 kor. Reggel ne felejts majd el levegőt venni azert...
2017. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer költöztem, és mindig kínkeserves volt, hiszen szinte sosem volt segítségem. Hívsz költöztetőt, vagy megkérsz egy ismerőst, akinek van autója és fizetsz neki. Ja, tudom, előfordulhat, hogy nincs annyi pénzed. Na, az szívás. Én is voltam így, kézzel cipeltem át mindent a város másik végébe, volt olyan, hogy 2 kabát volt rajtam, úgy mentem egy rakás szatyorral és még le is szakadt a kezemben a szatyor.
2017. máj. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van jogsid?
2017. máj. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Más: Leéltél úgy 23 évet, hogy ezalatt a családban senki nem költözött, amiben részt vettél volna?
2017. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor bérelek egy furgont, mifelénk ez 20.000/nap, meg elhívom az összes ráérő havert.
2017. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


9: Na ez a baj, hogyha 20 ezer forint költöztetőket hívni. Egy hónapban durván 70-80 ezer forintból élek, a családom is szegényebb.


8: Mi otthon ugyanott lakunk ötéves korom óta és akkor is egy kétszobásból egy háromszobásba költöztünk egy utcával odébb. A még élő három nagyszülőm ugyanazon a két helyen lakik már 50 éve. Oldalágilag pedig kis család vagyunk, a szüleim egykék. Szóval nem, még sosem voltam költözésen.


7: Nincs jogsim, nincs kocsim.


6: Lehet ez lesz a megoldás, hogy busszal átviszem a cuccokat sok-sok kör alatt. Mondjuk a szekemet vagy ágyamat ezzel sem fogom tudni.


5: A legtöbbre amit mondtál, már a leírásban válaszoltam ha olvastad volna.

A költöztető/furgon itt azt írják 20 ezer forint.

Közeli jó barát nincs kocsival.

Jogsim nincs.

A családom most nem tud utazni 600 km-t és egy napot rászánni.


4: Az ötösnek és kilencesnek is leírtam a válaszom arra amit mondtál

2017. máj. 23. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!