Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A H6os hév és Pesterzsébet...

A H6os hév és Pesterzsébet mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

A 20. kerületben a Közműhelytelep utcában néztünk ki egy albérletet és érdekelne hogy mennyire biztonságos az a terület.

Maga a lakás az jó helyen van, egy viszonylag új lakóparkban. Inkább a közlekedés miatt aggódom mondjuk a közvágóhíd és a lakás között.



2017. máj. 24. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ugyan annyira nem biztonságos, mint Bp bárhol máshol...

3*raboltak ki életemben, egyszer a lánchíd kellős közepén, egyszer az egér úton, egyszer meg a margit szigeten... tehát mindig a számomra legvárattlanabb helyeken... mindezt úgy, hogy havannai vagyok... ahol soha semmilyen atrocitás nem ért, pár gyerekkori bunyót meg ovodáskori "bandaháborút" leszámítva.

2017. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Mielőtt felszálsz egy végrendelet azért írj a cigányok miatt
2017. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván a kérdésemből egyértelmű hogy nem vagyok törzsgyökeres budapesti. Eddig mindig metró közelében laktunk, és annak azért megvan az az előnye hogy valamennyire szűri a felszálló utasokat.

Ugyanez egy HÉVen vagy egy buszon már nincs meg, és ha napi szinten azzal kell majd közlekednem, jó lenne tudni hogy mennyire para a környék.

Azt tudom hogy a 8kerbe nem nagyon kell lakást nézni, de ettől függetlenül Pestnek van még néhány olyan területe amit jobb megkerülni. Az érdekelne hogy ez olyan e.

Persze, mindenhol benne van a lehetőség hogy az ember bajba keveredik, csak az Orczy téren mondjuk nagyobb az esélye mint a Rózsadombon.

2017. máj. 24. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos környék. A hév és a 23-as busz is az. A lakópark mondjuk kicsit messze van a megállóktól, de annyira nem vészes.
2017. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én 20 évig laktam Pesterzsébet kertvárosi részében nem is olyan régen, soha semmilyen atrocitás nem ért.

Ez egyéni szerencse, vagy szerencsétlenség kérdése.

Persze, ha kimész az utcára - BÁRHOL! - 5 kg arannyal a nyakadban, Gucci táskával, márkás cuccokban, hamarabb sanszos vagy a támadásra, mint egy szürke veréb.

Nyugodtan szállj fel a HÉV-re, de ha nő vagy és még fiatal is, akkor leszálláskor, míg a sötétben bandukolsz, legyen a kezedben gázspray.

És ez nem csak a XX. kerületre vonatkozik, hanem az összes többire is és nem csak Budapesten.

Ilyen világot élünk!

2017. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi két választ :) jómagam 28 éves férfi vagyok, elsődlegesen inkább a páromat féltem. És tényleg sajnos a buszmegálló és a HÉV is jó 1 km, szóval kell sétálgatni odáig is.
2017. máj. 24. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!