Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pestiek! A Práter utca mennyir...

Pestiek! A Práter utca mennyire veszélyes, mennyire számít gettónak?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek Pestre, sajnos még nem ismerem a várost, de utánaolvasva elég rosszakat hallottam róla... tényleg nagyon veszélyes környék?

2017. máj. 29. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ócska hely. Hanyagold.
2017. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Vidéki! Azért olcsó ott az albérlet mert retek környék úgy mint az egész VIII.kerület.
2017. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a körút és a szigony utca között nem olyan vészes a corvin negyed miatt sokat javult a környék pl: új nokia székház is a práter és a szigony székház sarkán van. A práter további része már nem olyan barátságos, de nem egy katasztrófa.
2017. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Belsőbb kerületekben az ár eléggé meghatározó a környék szempontjából, kivéve talán a nagyon felülértékelt helyeket (Andrássy út, vár, stb.).
2017. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi az hogy nagyon veszélyes?

Nem fognak első nap megverni vagy leszúrni de 4 év alatt megtörténhet nagyobb eséllyel mint máshol. Főleg egy fiatallal aki gyakran késő éjszaka megy haza pl buliból. Saját gyerekem nem engedném oda.

2017. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem annyira vészes, de vidékiként egyből kiszúrhatnak...szóval nem neked való környék. Gondolom Pázmányra mész...
2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


A Corvin negyednél lévő része egészen elfogadható lett, amióta elindult a rehabilitáció; a Szigony utca után az Illés utcáig viszont egy kicsit gettós, bár én gyakran jártam erre (Tömő utcában laktam koleszban egy ideig) semmiféle komolyabb atrocitás nem ért, romák jócskán vannak, de ha nem dohányzol akkor kevés az esély hogy leszólítanak vagy bármi.


Vannak sokkal parásabb részei is Pestnek

2017. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!