Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szokás ilyen az albérletnél?

Szokás ilyen az albérletnél?

Figyelt kérdés

Szokás az,hogy egy lakás szobáit különböző nemű egyetemisták veszik ki/adják ki nekik?

Mi az előnye,illetve hátránya?



2017. jún. 21. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én lány vagyok, laktam már együtt fiúval és lánnyal is és teljesen egyénfüggő, hogy melyik a jobb. Pl. volt baromi rendetlen és kupis lány lakótársma is és szinte tisztaságmániás fiú is.
2017. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb esetben nem lényeg, hogy a másik szobában azonos vagy különbözö nemü lakótárs van.

Semmi elönye vagy hátránya nincs, de nem is érdekes.

2017. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, szokás.

Sok esetben a fiúk sokkal rendesebbek, mint a lányok. Persze nem mindig, kb. fele-fele arányban.

2017. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nagyságrendekkel több koedukált albérletről tudok ismerettségi körömben (párokat leszámítva természetesen), mint kifejezetten egy neműt.
2017. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem valamiért picit furcsának tűnik. Köszi a válaszokat! :)
2017. jún. 21. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező, miért furcsa?

Szállodában, hostelben, panzióban, vagy most már néhány koleszban is koedukált a társaság.

2017. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk előnye, hogy nem szólnak bele mindenbe, ha pl. pasi megy fel hozzád és nem töltenek órákat a fürdőben. Viszont lehet, hogy kevesebbet takarítanak és egy szál gatyában fognak mászkálni a lakásban.
2017. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Miert lenne furcsa? Azert, mert nem ugyanaz van a labuk kozott? Nem ertem.
2017. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!