Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesterzsébet központ (topánka...

Pesterzsébet központ (topánka utca) milyen környék? Közbiztonság? Fiatal lányként mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságosnak biztonságos, de szerintem az egyik legrondább kerület (legalábbis az a része)

Ha én választanék albérletet, akkor itt keresgélnék: Kispest, Lőrinc, Zugló, Angyalföld, Újpalota, Rákoskeresztúr... Kb ebben a sorrendben.

2017. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ott eléggé féltem, bár csak átszálltam és beljebb mentem a kerületben. Tele van kisebbségivel, így én buszon, villamoson csak sofőr mellé mentem. Utcán meg telefonnal a kezemben. Igaz, én későn értem haza.
2017. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem túl biztonságos mert mellette van a tátra tér és ott sok kisebbségivel lehet találkozni akik a városközpontot is használják sokszor találkozási pontnak testvéremet kétszer is megpróbálták megkéselni persze estefele.

Én odajártam suliba régen, szóval mindennap láttam, ma amikor visszamegyek néha-néha még most sem változott csak rosszabb lett. Én is azt ajánlom ha tudsz akkor inkább kispesten vagy a többinél keress amit az első írt én is ott keresek, lehet drágább de érdemes kipaszírozni magadból azt a pénzmennyiséget szerintem.

2017. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hu amiket írtok... Én szintén fiatal lányként laknék ott albérletben. Ezen a környéken lenne jó maradni és nem nagyon tudom már ott se megfizetni. Tényleg ennyire gáz a helyzet (még mindig)?
2019. febr. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!