Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gyakorlott lakásbérlőktől...

Myosotis kérdése:

Gyakorlott lakásbérlőktől kérdezem, ezek reális árak?

Figyelt kérdés
XX. kerületben tényleg lehet 40-50.000-ért (rezsi nélkül) kis garzonlakàst kivenni, vagy csak àtverés az összes ilyen? Még sosem laktam albérletben, úgyhogy ebben kezdő vagyok, sajnos nem vagyok még képben a valós àrakkal. Főleg olyanoktól kérdezem, akik a XX. kerületben bérelnek/béreltek lakàst. Köszönöm előre is! :)

2017. szept. 17. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. Pesten és környékén 80 alatt nem nagyon van lakás. 40-50ért maximum szobát kapsz. Mostanában rettenetesen elszálltak az albérletárak. Mi is mostanában nézelődtünk és ami lakható volt, és nem a Hős utca környékén, az olyan 100.000 plusz rezsi.
2017. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen. :D Értem, köszönöm a választ!
2017. szept. 17. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha olyan állapotban és környéken van, elképzelhető hogy valós az ár.
2017. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor ezek szerint lehetséges, csak valószínűleg borzasztó ritka és nincs túl jó állapotban az adott lakás... :D Köszi a választ!
2017. szept. 17. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az a nem túl jó állapot az valószínűleg hogy nincs bent víz, fűtés kandallóval, valószínűleg fürdő se, és a körülötted a nem idén barnult egyedek vernek tanyát. De nézegesd az ingatlan hirdetéseket, és láthatod hogy ennyiért nincs.
2017. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos környékeken talán (oda nem költöznék). Azt is el tudom képzelni, hogy valaki el van tévedve, és tévedésből írta ilyen olcsóra, de azokat pár perc alatt elvinnék.


Sajnos a valóság az, hogy ennyiért maximum jó ismerősön keresztül lehet albérletet találni a fővárosban bárhol...

2017. szept. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható minőségű garzon nincs ennyiért. NEm nézted meg?
2017. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat. :) Utolsónak mondom, hogy nem, nem néztem meg, mert nem konkrétan egy garzonról beszélek, hanem általánosságban kérdezem. Több hirdetést láttam ilyen áron, ezért gondoltam, utánakérdezek olyanoktól, akik már valamennyire tájékozottak ebben. Mondjuk én is félek, hogy ha akad is ennyiért, az nagyon lepusztult garzon lehet... :(
2017. szept. 24. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapesten 80-90 alatt gyakorlatilag nincs kiadó lakás, és ez az ár is a legalja.
2017. szept. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, már én is ettől félek... :( Most nagyon sok oldalt böngésztem végig, és már látom, hogy reménytelen ilyen áron bármit is találni. Talán egy garázst.. :D
2017. szept. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!