Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hová költözzünk Budapesten? 19f

Hová költözzünk Budapesten? 19f

Figyelt kérdés

Sziasztok a barátnömmel elszeretnék költözni Budapestre én 6éves korom ota ausztriába élek és innen is van a szakmám a barátnöm most megy nyelvi elökészittöbe utána pedig Budapesten járna egyetemre.

Erre a költözésre kb 4millio foruntuk lenne és közbe keresnék egy éttermet ahol dolgozhatnék 18lány és 19fiu



2017. szept. 24. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ahol találtok kiadó lakást, oda költözzetek. Nem is biztos, h olyan egyszerű lesz. Az albérletek árai jól felmentek mostanában.


www.ingatlan.com

www.ingatlantajolo.hu

www.jofogas.hu

www.alberlet.hu


Itt találsz hirdetéseket. Linkeljek munkahelykereső oldalakat is v megoldod?


Írj privátot, ha gondolod.

2017. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

nem igazán értem a kérdésed. ha albérletbe akartok menni, ahhoz kicsit sok a négy millió forint... tény, hogy az első hónapban sok pénzt kell letenni egy lakásért (albérlet díja, kaució, költöztető cégek/fuvarosok kifizetése, hiányzó dolgok megvétele), de azért ezek bőven a milliós költség alatt vannak.

érdemes lenne először eldöntenetek, hogy mik az igényeitek. Buda vagy Pest? Buda drágább, bár kétségkívül szebb környékek vannak ott. panel, vagy gangos lakás? mennyit vagytok hajlandóak utazni egy nap? minél messzebb néztek lakást a belvárostól és a metróvonalaktól, annál olcsóbb lesz. de ha van kocsitok, akkor külsőbb kerületekben is nézhettek lakást. ha étteremben szeretnél dolgozni, akkor én a helyedben olyan helyen nézelődnék, ahonnan tömegközlekedéssel viszonylag egyszerűen megközelíthető a belváros (gondolom ott lenne a munkahelyed). néhány jó környék:

-11. kerület

-9. kerület József Attila-lakótelep

-8. kerület Palotanegyed

-16. kerület (bár ez kintebb van)

-Újlipótváros (elég drága környék)

-Óbuda

amiket én elkerülnék a helyetekben:

-pályaudvarok közvetlen közele

-8. kerület egy része (Népszínház negyed, Magdolna negyed stb., lényegében a körúttól kifelé)

-Népliget és környéke

-9. kerület egyes részei (Illatos út, Thaly Kálmán u.)

hangsúlyozom, ezek csak az én véleményeim, lehet, hogy valaki teljesen máshogy gondolja, más szempontokat néz stb.


de mielőtt kiveszitek a lakást, nézzetek szét a környéken, milyen alakok vannak, mennyire lepukkantak a boltok, közterek, megállók, meg is kérdezhetitek az ott lakókat.

2017. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 millió forinttal lehetnek igényeitek, abból elég magas kauciót és akár butorozást is ki lehet fizetni. Mit akarsz dolgozni egy étteremben? Mert ott a fizetések nem magasak... Szóval irj többet az igényeitekről, Budapest nagy és sokféle bérelhető lakás van benne. Melyik egyetemre fog járni a barátnőd? Mert célszerű lenne annak a közelébe költözni.
2017. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én szakács vagyok a barátnöm pedig a Színház és Filmművészeti Egyetemre fog járni. Az még érdekelne hogy otthon mennyi fizetésre számithatok ? Itt egy 4csillagos szálodába dolgozok heti 6nap 8ora havi 2200€ ért 2honapja van meg a szakmám .
2017. szept. 26. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakacsra nagy a kereslet. Szerintem 1000 euró korul
2017. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!