Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csak én nem tudom megérteni,...

Csak én nem tudom megérteni, miért akarnak sokan állattal albérletbe költözni?

Figyelt kérdés
Folyton azt olvasom albérletes csoportokban hogy az adott kutya/macska/akármi jolnevelt , csendes, nem sz*rik, nem ugat, nem nyávog. Mikozben mindenki tudja, hogy ez nem igy van. En a sajat kis lakasomba nehezen engedek meg magamnak allatot(majd nagyobb hazba szeretnek, mert amugy imádom őket). Egyszerűen nem ertem hogy masok miert nem gondolkodnak, es miert vannak felháborodva, ha a főbérlő nem akarja, hogy a sajat lakása kutyahugyszagu legyen. Komolyan, csak én gondolkodom igy, es ertem meg abszolút a foberloket?:D

2017. okt. 2. 17:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Ohh milyen igazad van...végül is mennyivel jobb ha kihajítom az utcára az állatomat mert nekem albérletbe kell menni. Tényleg nagyon jó ötlet, nem is értem miért nem gondoltam erre. Vagy lehet jobb lenne ha agyoncsapnám, ugye?
2017. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem, hanem vállald a felelősséget hogy nagy hátránnyal indulsz^^
2017. okt. 2. 18:09
 3/35 A kérdező kommentje:
Egyebkent én is leirtam hogy szeretem őket, valoszinuleg nem arra gondoltam, hogy agyon kell őket csapni. De nem baj, szovegertelmezes 5* :D
2017. okt. 2. 18:12
 4/35 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezö: te VAGY provokálni akarsz, VAGY igencsak bunkó ember vagy!
2017. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom, szerinted ugyanennyire jogos, ha valaki nem ad ki lakást gyerekes pároknak sem - mert a gyerek is bepisil, nem vigyáz a lakásra eléggé, stb.
2017. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
45%
Milyen nagy hátrányról beszélsz? Magyarázd már el nekem...szerintem te se érted a kérdésedet.
2017. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
51%

Például a panelházunkban több albérlő is tart kutyát. Viszont bezárva otthon hagyják és egész nap vonyít. Vagy kizárja az erkélyre és nem csak vonyít hanem folyik le a pisije. De láttam már olyat is hogy 28 négyzetméteres garzonban volt 2 felnőtt, két gyerek és három nagytestű kutya. A gyerekek meg fetrengtek a kutyaszaros ágyban. Valamint a folyton ugató és vonyító kutyáktól úgynevezett tartós kialvatlanságban szenvedett az egész család és persze a szomszédok is. Ebből kifolyólag a gyerekek betegek voltak folyton.

Egy állami gazdaság szarvasmarha telepén mindennapos az hogy folyik az állatok leve, vagy szarszagot fúj a szél, de egy lakótelepen? Egy idős mesélte hogy háborúkor akkora volt a szellemi mélysötétség és szellemi mélyszegénység hogy emeleti ablakokból kecske vagy szamár lesett ki. A keleti blokk ma is valami katasztrófa sújtotta övezet lehet. A rendszerváltás előtt még nem volt kutya a lakótelepünkön.

2017. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy kiadja e olyan albérlőnek a lakását, akinek kisállata van, nincs jogod ebbe beleszólni vagy ezt megkérdőjelezni. Ha te nem adnád ki a saját lakásodat, az is a te dolgod. Max elesnél jó néhány albérlőtől.


Egyébként nem tudom te merre jártál vagy hol nevelkedtél, hogy azért mert kutya van a lakásban, hugyszag legyen. Jobb helyeken az emberek leviszik őket sétálni. Rengeteg kutyás és macskás ismerősöm is van, egyiküknél sincs soha semmilyen kellemetlen szag.

2017. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
En is olyan családban nevelkedtem,ahol sok allat volt es nem arra gondoltam, hogy Mindenkit el kell ítélni, csak azt nem ertem miert nem lehet elfogadni hogy egy allat hatrany alberletnel. Az teljesen rendben van, ha valaki sajat felelősségre tart otthon sajat lakasban allatot- pl barátnőm egy palotapincsit, akivel nagyon sokat foglalkozik. De azt vettem eszre hogy rengeteg az igénytelen es felelőtlen ember, ok azok akik nagyon nem rudjak elfogadni a kritikát. Volt ismerősöm akinek iszonyu kutyaszag volt a hazaban, brutal volt kibirni...
2017. okt. 2. 18:37
 10/35 A kérdező kommentje:
Nemtudomhanyadik válaszoló: Termeszetesen a gyerek mas tészta... Bar róluk egy szot nem szoltam de ugylatom lényegtelen:D bar gyerekeseknel is vannak erdekes faznok
2017. okt. 2. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!