Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kié legyen az erkélyes szoba?

Kié legyen az erkélyes szoba?

Figyelt kérdés
Két emberrel hamarosan összeköltözök. Ők az egyik szobában, én a másikban. Mindhárman dohányzunk. Én azért szeretném az erkélyes szobát, mert éjjeli bagoly vagyok és esténként sokat járok ki bagózni. Szóval ezt hogy döntsük el vagy hogy hozzam ezt fel egyáltalán, hogy én ragaszkodnék az erkélyhez?

2017. okt. 3. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kié a lakás ?

Vagy ki lakik ott a legrégebben . Mert ha tiéd a lakàs akkor a te döntésed , ha meg csak te laksz még ott akkor oda költözöl be azt akkor màr bocs foglalt az erkélyes szoba ...

2017. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Sztem az, hogy te egyedül lehetsz a szobában, már éppen elég kiváltság, durva lenne, ha még az erkélyt is kisajátítanád.
2017. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz ha átadod nekik. Kész átjáróház lenne a szoba.
2017. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Melyik szobs mekkora? Mert 2 embernek nagyobb helx kell
2017. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nos, ebbe a lakásba egyszerre fogunk beköltözni, ilyenfajta elsőbbséget senki nem élvez. Gondolom a nagyobb szobához tartozik majd az erkély (még nincs kiválasztva, hogy melyik lesz, de errefelé csak ilyen lakások vannak)
2017. okt. 3. 23:23
 6/13 A kérdező kommentje:

Viszont ők egy pár, szóval nem akkora kiváltság, hogy én egyedül lehetek, ez így természetes

Ez az átjáróházasdi megfontolandó, viszont a srác 3 műszakban dolgozik és ha alszik vagy úgy amúgy bármit csinálnak akkor én hogy megyek ki?

2017. okt. 3. 23:25
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ők ketten vannak, te egyedül!Ők a lakbér 2/3 részét fizetik. Ezek után simán vinnéd az erkélyes nagyszobát? Az korrekt!
2017. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Máshol dohányzol, nem az erkélyen. Egyszerű...
2017. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés teljesen felesleges, mert nem te választasz, hanem ők, már csak a "többség dönt" alapon is.
2017. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ők ketten vannak, kapják meg ők.
2017. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!