Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Haz kiadasa Nagykoroson....

Haz kiadasa Nagykoroson. Lenne ra kereslet? Mennyiert lehet ilyet kiadni? Kik vesznek ki ilyen hazat?

Figyelt kérdés

Nem elek Magyarorszagon, nem tudom mire van kereslet illetve van e kulturaja a haz berlesnek.


Orokolt haz: 80 nm, ket szoba, nappali, 200 nm, garazs, jo allapotu. Par eve volt felujitva: cirko futes, szigetelt homlokzat es nyilaszarok. Elhelyezkedese 10 percre a kozponttol.



2017. okt. 17. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A fősuli miatt szerintem - ha egyetemi büdzséhez igazítod az árat - van esélyed kiadni. :) Én ha nem levelezőn tanulok, biztos, hogy inkább az albérletet választottam volna, mint a kolit. :)
2017. okt. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mi van a vonzáskörzetében...

Ha van közel munkalehetőség akkor van értelme próbálkozni, ha 30-40km-re semmi, akkor csak segélyből élő bizonytalan anyagi helyzetűek fognak érdeklődni, általában sok fogyatékos gyerekkel.

2017. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kecskemeten van Mercedes gyar, de itt Nagykoroson semmi.

60 ezerert szivesen kiadnam, de az alatt nem erne meg nekem, ugy szamolom. De ki fizetne ki egy hazart ennyit?

2017. okt. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!