Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az albérletről?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen a lakás? Ennyi pénzért reális, ár/értékben? Milyen a környék?

[link]



2017. okt. 22. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez mitöl ALbérlet? Sima lakás bérlés.
2017. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Rezsivel együtt 170ezer, ezt én sokallom.

De mivel 2 szoba van + nappali, szerintem keress lakótársat, vagy egy párt akkor már "csak" rezsivel együtt 85ezer/fő, vagy ha párt találsz, akkor a te részed még kevesebb, olyan 55-60ezer és az még elfogadható.

A békásmegyeri lakótelep szomszédságában van, aminek a hatalmas lélekszáma miatt a közlekedés és az ellátottság rendjén megoldott.

2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

... sőt, most látom, hogy ez konkrétan a lakótelep.

Szerintem teljesen olyan, mint bármely más lakótelep, nem jobb és nem rosszabb.

2017. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
66%
Megéri kivenni ezt az albérletet. Szép a kilátás, megfelelő helyen van és be van rendezve, ráadásul még a strand mellett van. Szerintem, ez a 170 ezer, így reális ár. Mivel olyan helyen van, ami elégé forgalmas meg a Duna is közel van. Még olcsó is a többihez viszonyítva. (Én szerintem.)30/F
2017. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem venném ki. Elég lepukkant. Ez szintén III. ker., 140 ezer, és sokkal jobb.


[link]

2017. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai árak mellett szinte reális, ettől még döbbentnek tartom, hogy egy 9. emeleti közepes állapotú panelért el lehet kérni 130 ezret...
2017. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6/6


Dettó. Nagyon durva. Nevetséges ez az ár egy ilyen paraméterekkel rendelkező, és ilyen állapotú panellakásért.

2017. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Miénk a lakás egyébként, egy évre szeretnénk kiadni, kíváncsi voltam néhány őszinte véleményre. Ment a zöld mindenkinek!
2017. okt. 24. 11:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

És volt már normális, elfogadható jelentkező?


Én abban látom a problémát, hogy eléggé 70-80-as évek a berendezés.

Szép tiszta, nem mondom, de ennyiért olyat vesz ki valaki, amilyet itt az előzményben feltett linken látsz.

Ám ha 2-3 embernek adod ki (egyetemistáknak) akkor megkaphatod érte ezt a pénzt is, mert kevesebb pénzért kevesebbet várnak el.

Menj el és az egyetem aulájában tedd ki a hirdetőtáblára.

2017. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Mondjuk ez a hirdetés végtelenül pofátlan.

Üres lakásért ennyit?

[link]


Nektek viszont a fürdőt nem ártana kipofozni! ... csak jóindulatból mondom.

2017. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!