Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezik olyan albérlet lehetős...

Létezik olyan albérlet lehetőség, amikor nem egy konkrét személytől lehet bérelni albérletet, hanem mondjuk egy cég megvesz egy egész társasházat és csak és kizárólag bérbe adja, tehát megvenni nem is lehet?

Figyelt kérdés
Elkerülve azt, hogy az albérletből bármikor kitehetnek, mert hazajött/felnőtt a gyerek, anyu/apu különkültözik kell a lakás és társai.
2017. okt. 28. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ausztriában ez a normális. Nálunk:)
2017. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xswerdy ***** válasza:
100%
elég ritka. Van egyrészt a sokat hirdetett lakás befektetési alap. Nekik ugyan elszórva vannak a lakásaik, de cégként adják ki. Aztán láttam a Thököly úton egy újonnan épülő házat, amire az van kiírva, hogy az üzletek is, meg a lakások is kiadóak lesznek. Szóval vagy egyben megvette egy cég, vagy a telket vette meg, és maga építteti. De több helyen nem láttam még.
2017. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha megjelennek ilyenek albérletes Fb csoportokban is.

Inkább olyan konstrukcióban, mintha egy saját jól felszerelt koliszobád lenne, nem egy igazi lakásod.

Emlékeim szerint annyira nem is olcsó, de ha nem zavar, hogy kicsi, vállalható.

2017. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Angyalföldön van ilyen jellegű, bár nem albérletként tudod kivenni, hanem apartmanként: Premium Apartmanház. Ez végülis egy társasház, de az egyik fele apartman-házként üzemel.

Sajnos az ára ennek megfelelően drágább, mint egy hagyományos albérleté. Klasszikus értelemben vett albérlettel foglalkozó, cég által üzemeltetett társasházzal még nem találkoztam, bár miért ne lehetne? Bár biztos ritka, mint a fehér holló.

2017. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyenek, de ezeket találtam:

[link]


[link]


[link]

2017. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek! :)
2017. okt. 30. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!