Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pécsett a kertvárosi részen,...

Pécsett a kertvárosi részen, a Varsány utcában kb. mennyiért reális kiadni egy 2 szobás panellakást?

Figyelt kérdés
Az ingatlan jó állapotban van, 2. emeleti, központi fűtéses lakásról van szó, nyugis környéken. A neten fentlévő hirdetések alapján van egy elképzelésem, szeretném kikérni azok véleményét, akik ismerik a helyi viszonyokat.

#szoba #központi fűtés #2. emeleti panellakás kiadó
2017. nov. 25. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
52 négyzetméter, erkély is van.
2017. nov. 25. 14:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerösöm is albérletben él Pécsen,40-50 közt mondanám az albérlet árat,egyik ismerős 50 et fizet bár butorozott a lakás.
2017. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, néztem a hirdetéseket, találtam a közelben 75-85 között is hasonló paraméterekkel, de 50-60 között is, alapban én is 50-60-ra saccoltam volna.
2017. dec. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!