Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet tenni ha a bérelt...

Mit lehet tenni ha a bérelt helyiségben folyik a központi fűtés és a bérbeadó nem hajlandó normális szerelővel meg csináltatni?

Figyelt kérdés
4x volt kint a ''saját'' vízszerelője és forrasztgatja de akkor is csöpög, 10 perc alatt tócsa áll

#fűtés #Bérelt helyiség
2017. dec. 2. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele,megcsináltatod normálisan ,és a költséget levonod a bérből .
2017. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam javasolni, mint az 1-es válaszoló, annyi kiegészítéssel, hogy csinálj dátumos felvételt a tócsáról és nyomd az orra alá.

Ha nem hidegpadlós a helység, akkor bónuszként még közöld vele, hogy az ő parkettája, vagy szőnyegpadlója fog elrohadni és te ezt nem vagy hajlandó a kaucióból fedezni.

2017. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél alá tálcát, vagy egyéb edényt. ha állandóan dühöngsz, azt te szenveded..
2017. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De attól még meg fagyunk hogy vödröt teszek alá
2017. dec. 2. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott más probléma is van, mert attól még, hogy csöpög a radiátor még lehetne meleg.
2017. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most megy is. De elég szar hogy naponta kell rá töltőgetni mert csöpög. Illetve próbálj meg úgy aludni vödörrel a füled mellett hogy csöp csöp csöp nagyon idegesítő.De ha én kiadnák valamit 180e Ft-ért megoldanám a bajt ahelyett hogy hívok egy régi ismerőst hogy ért hozzá aztán negyedszer se sikerül meg csinálnia. És mindenhol ez van ha rossz a csap én javítsam ha rossz a lefolyó én javitsam ha elromlik a zár én javitsam. Újra kéne az egészet szabályozni mert azért csinálják meg mert meg tehetik. Fél évre vettük ki míg a mi házunkat tatarozzák mert felújításra szorulót vettük meg és pont az ilyen dolgok végett inkább fizetjük 10 évig a havi 150ezerért a hitelt. Kabaré a bérlés ebben az országban!
2017. dec. 2. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem rendeződik a probléma, tégy egy szivacsot vagy rongyot a vödörbe és akkor nem hallod a hangját :)
2017. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ttibo ***** válasza:

-Költözt el

-Javíttasd meg saját zsebre

-Beszélj a tulajjal, hogy ez így nem állapot


DE! A szerződésedben sok minden szerepelhet. Az szerint kell eljárni! A szerződés pontos ismerete nélkül hiába mond itt bárki bármit!

2017. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!