Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi esélyem van kisállattal...

Mennyi esélyem van kisállattal albérletre? Tudtok olyan "fórumot" ahol célzottan ilyen igénnyel találok megoldást a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Facebookon "annyira pörög" az albis kisállatos csoport, hogy még a csoporthoz felvételem is pending már elég régóta...


Tavasz végével költöznöm kellene, egyedülálló vagyok most + van egy tényleg jól nevelt macskuszom. Almozik normálisan, kaparóján kapar és nem hangos. :)


Kellene olyan fórum, csoport ahol tényleg lenne esélyem kisállattal találni albérletet.


Minden ötletet szívesen fogadok. (Nem, állatot nem adom be sem menhelyre, sehova).


Budapest, Pest megye délnyugati része (Tbálint, Budaörs, Érd stb.)lenne a célzóna.


Köszönöm szépen!



2017. dec. 6. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fórumról nem tudok, de a hirdetési oldalakon sok minden beállítható a keresési listákhoz. Ahol nem, ott is sokan feltüntetik, hogy ha nem mehet. Meg azt is, ha igen. Biztosan találsz majd, csak ne add fel. Sokan vagyunk kisállattal albérletben.
2017. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, szerencsére sokan vagyunk állatvarátok.
2017. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Több ismerősöm is lakik albérletben kutyával. Nyilván nehezebb, de messze nem lehetetlen.

Macskával még könnyebb mint kuytával.

2017. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Kérdezd meg az ismerőseidel is.

Ehhez bizalom kell.

Én már többször adtam ki kutyásnak albérletet mert szeretem az állatokat. Háromból kétszer megszívtam. Sohasem a kutyával vagy a cicával volt a baj. Ök nem tehetnek az anyagi vagy egyéb károkról. Mindíg a gazdik voltak a felelőtlenek.

Ezért mostmár nem adom ki többet kisállattal.

2017. dec. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!