Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan helyet, ami gyakorlatilag azonos a kollégiummal, de egyedül lehetek a saját kis apartman részemben, hosszú távra bérelhető, és NEM diákként igénybevehető?

Figyelt kérdés
Van ilyen egyáltalán? Albérletbe mennék,de nem tudom finanszírozni, lakótársat pedig nem akarok, viszont megoldásra lenne szükségem. Köszi.

2018. febr. 1. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és saját fürdőszobám van wc-vel.
2018. febr. 1. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak a mesében van. Amennyiért ilyet tudnál "bérelni" (panzió), annyiért egy garzon is megvan!
2018. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
94%

Koleszban ha mázlid van, akkor egyedül kerülsz a szobába, de nem diákként az is minimum 30e forint, és nincs külön fürdőd. A magasabb igényeknek megvan az ára, ha nem engedheted meg magadnak, akkor viszont kompromisszumokat kell kötni. Először mondjuk ne albérlettel kezdd, hanem betelt csak egy szobát. Olcsóbb, de mégis van egy kis privát tered. Amúgy nem olyan rossz az ha vannak lakótársaid, sokszor jól jön a segítségük és a tanácsaik. Másfél éve vagyok koleszos, nekem bejött :)

21L

2018. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá erre, itt lehet a honlapjuk szerint fürdőszobás szobát bérelni: www.hotelfrandria.hu De nem tudom, mennyi az ára. Lehet, hogy a konyha is közös. Lehet, hogy egy saját szoba bérlésével egy lakásban jobban jössz ki anyagilag. Szobát 60-70+rezsiért lehet most Bp-en találni.
2018. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam: www.hotelflandria.hu
2018. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

A Hotel Flandria honlapján sajnos ez áll: "Tájékoztatjuk kedves vendégeinket, hogy a Hotel Flandria munkásszállóként üzemel, hosszútávú szerződéseink miatt jelenleg nincs foglalható szabad szobánk! "

2018. febr. 4. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Alberlethaz.hu? 13. Kerület. Esetleg még ott. Vagy kollégiumok
2018. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2018. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bármelyik NEM frekventált helyen lévő, 90-es évekbeli panzió tulajdonosával meg tudod ezt beszélni. Sok ismerősöm így van Pesten, hogy panzióssal megbeszélte, hogy csak lakhatás egy szobában, sokkal olcsóbban mint az alap ár. Hisz nincs benne se reggeliztetés, se turisztikai adó hisz egyedi szerződés szerint vannak. Nagyon sok helyen soha nincs 100%-os szoba kihasználás, még több helyen 50%-os se. Ezeket kell keresni, és erről SZÓBAN megkérdezni a tulajt. Így nincs kaució, de mégse rendes árat fizetsz a szobáért. Rengetegen csinálják ezt akár huzamosabb ideig is!
2019. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!