Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti mekkora nettó fizetés után...

Ti mekkora nettó fizetés után vennétek ki egy teljes lakást egyedül, lakótársak nélkül (tegyük fel, hogy egyedülállóak is vagytok)?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hogy BP vagy vidék.
2018. máj. 3. 13:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Garzont esetleg, de én inkább saját lakásra spórolok. 24/l vidék
2018. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Egy garzon bp-n kb. 100 plusz rezsi, ami kb 30-40 eft.

Tehát az 140 eft.

Azt hogy mennyit eszel, azt te tudod, mondjuk 60 ezer.

Tehát 200-250 ezerből már ki lehet jönni.

2018. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Tehát ha lenne párod, akkor vele sem költöznél össze, csak saját lakásba?


:2: Ha jól értem, akkor te havi nettó 200-250 ezerből már egy garzont bérelnél Pesten?

2018. máj. 3. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg vidéken, megyei városban 185 -190 körül keresek, csak kis szobát bérlek, ami 35 mindenestül. Minél magasabb lenne a fizum, annál többet spórolnék, és ha megvan az önerö, és egyéb költségek, akkor vennék saját lakást, de csak minimum netto 250, de inkább 300 körül mernék belevágni egyedül. Jobban járnék anyagilag is. Jelenleg nem igazán skarom másét fizetni. Ha lenne párom, akkor más lenne, biztos elöször albiba mennénk, de ketten könnyebb lakást venni, és fenntartani.


Jelenleg jó úton haladok, h itt 2 éven belül vegyek egy lakást, csak épp nem itt akarok, hanem budapesten, de ahhoz jó sokat kell gyüjtögetni.

2018. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajat zsebbol semekkora fizetes mellett. Jelenleg is csak azert vagyok alberletben, mert a munkahely fizeti az alberlet 2/3-at, a maradek 1/3 pedig eddig is elment a sajat haz - melo kozotti ingazasra.

De ha a kerdest nezzuk, nem vagyok job hopper, igy inkabb hitelt fizetnek fix lakasra, ami Bp 300 ezer, videken 200 ezer utan vallalnek be.

2018. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!