Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szoba vagy ház? (lent)

Szoba vagy ház? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem be a 20-at fiú.

Eddig a szüleimnél laktam. A mult héten döntöttem úgy hogy elköltözöm vidékről, és a saját lábamra állok. 1300 000ft van. Már csak azt nem tudom hogy melyik döntés lenne jobb. Találtam 900ezerért egy jó állapotba lévő házat vidéken. De mivan akkor ha nem találok munkát és elfogy a pénzem. Vagy béreljek szobát pesten 80000 köröl találtam, és sokkal nagyobb a munkalehetőség. Nos ebben kérnék segítséget melyik lenne jó döntés. Mindenkinek a véleményét megköszönöm:)


2018. máj. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A környéken sincs munkaajánlat?
2018. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Én csak azt tudom, hogy soha nem mennék albérletbe.
2018. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát sajnos egy pár munkahely van csak unnan meg már sajnos leadtak. Meg a falumban sem szeretnék már lakni mert mindenki ismer mindenkit, meg nem is lenne ez baj csak egy kicsit vissza maradott egy faluban élek. Szüleimmelsem jól a kapcsolatom.

A rokonaim is ugyan ebben a cipőben járnak. Ezért mennék el.

várom a többi kommentet segítséget:)

2018. máj. 21. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha veszel egy hazat, legalabb lesz egy biztos pont az eletedben, en ezt ajanlom.. egy alberlet az csak viszi a penzed, egy nyug.
2018. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 50 km-es belül van valamilyen nagyobb város és lehet ingázni, ahogy a vidéki lakosság 80%-a teszi, még Pest megyéből is.

Az utazás ugyan elvesz a napodból 2x1órát, de azt lehet hasznosan is tölteni, tanulással, olvasással, zenehallgatással, nyelvtanulással, vagy csak alvással.

A tartalékod albérletben el fog menni nem egészen 1 év alatt és akkor mihez kezdesz, ha beüt egy betegség, vagy valami egyéb probléma?

2018. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen munkad volt eddig?
2018. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!