Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Debrecen melyik részére...

Okrwdw kérdése:

Debrecen melyik részére érdemes/nem érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapon belül Debrecenbe költöznénk a párommal, egy jó munkalehetőség végett.

A munkáltatóm segít albérlet ügyben, mivel több kutyám is van, nem költözhetünk akárhova.


Jövőhéten megyek megnézni egy albérletet (az utcát nem tudom, és nem vagyok ismerős a városban), annyit sikerült megtudnom, hogy a Sámsoni úton kifele, a Júlia telep és Penny környékén egy kis utcában levő családi ház. Állítólag főleg hatalmas telkek vannak azon a környéken,200-300 méter "földút" vezet be, kevés a lakóház, illetve közvetlen szomszéd gyakorlatilag nincs.


Amennyiben ez az opció nem lenne szimpatikus, mely részeket kerüljem?

A munkám szempontjából teljesen mindegy, hogy hol lakok, csak a balhés környékeket kerülném :) Bár salgótarjáni gyerekként lehet nekem mást jelent a balhés környék, mint egy kultúrált városból származó embernek :D


2018. máj. 23. 12:44
 1/1 anonim válasza:
A válaszhoz tudnom kellene az utca nevet.
2018. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!