Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlők, fizetni nem akarnak....

Bérlők, fizetni nem akarnak. Ki szeretném rakatni őket. Feljelenthetem a nagy ebek miatt? Hogyan?

Figyelt kérdés
Egy tulajdonomban lévő tanyáról van szó, kiadtam bérbe lakhatásra egy fiatal házaspárnak, szerződést rendesen írtunk, tanúkkal, bérleti díjjal megállapítva. Fél éve nem fizetnek. És villanypásztorral elkerítették,kaukázusi kutyákkal védik az ÉN birtokomat.És mikor mentem kérni a díjat, meg ellenőrizni a tulajdonomat , még neki állt feljebb, hogy milyen bátor vagyok , hogy bemegyek a saját tulajdonomba. A villanyt nem irattam át a nevükre, ez FONTOS. Mit lehet tenni, hogy megszabaduljak tőlük?
2018. jún. 17. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sikerült kirakni őket?
2019. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Saját maguktól elmentek...természetesen a szemetüket otthagyták, ahogy az lenni szokott, azt se mondták húzd meg a gyíkot,úgyhogy ezt tanulópénznek veszem, tanultam, hogyan is szabad bérlőket fogadni... de a legborzasztóbb az az, hogy a kukcsokat nem adták vissza, úgy léptek le persze ismeretlen helyre..zárakat kicseréltem annyi baj legyen...

Csak az nem fér a fejembe, hogy létezhetnek ebben az országban ilyen tetű alakok? Ezért van az hogy itt tart minden ahol tart...

Persze tettem a rendőrségen is feljelentést, de mivel lopás nem történt, ezért megszűntették, polgári peres úton járhatnák után a kinemfizezett díjamért,

De hát azt mindenki tudja ilyen esetben:

"Lehet többe kerülne a hús, mint a leves"

Köszönöm mindenkitől a tippeket!

2019. febr. 2. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!