Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol találok lakótársat?

Hol találok lakótársat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptembertől valószínűleg kezdhetek a debreceni általános orvosin,és mivel nem nagyon ismerek senkit személyesen aki oda menne,így nem tudom kivel költözhetnék egybe. Szeretnék olyan valakivel együtt lakni aki szintén orvosira jár.Szerintetek hol kéne kezdenem a keresgélés? A gólyatáborban meg fogok ismerni új embereket,de attól félek hogy addigra már mindenki talál magának lakótársat vagy rokonokat akiknél lakhat. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 20. 11:01
 1/7 anonim válasza:
51%
Kollégiumba nem vesznek fel? Az lenne a leghasznosabb minden szempontból.
2018. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook, egyetemi hirdetötábla, ismerösök, stb.
2018. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Facebookon próbáltam keresni,de nem találtam ilyen csoportot.
2018. jún. 20. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A kollégium is szóba jött,de az ismerőseim próbálnak róla lebeszélni,és ha lehetne választani akkor én is inkább egy albérletbe mennék,de egyedül nem szeretnék lakni.
2018. jún. 20. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Facebook, albérlet egyetemistáknak csoport
2018. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az albérletkereséssel nincs gond,arra találtam bőven oldalakat,de majd lehet megpróbálkozok ott,köszönöm!
2018. jún. 20. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Bakker, ott lakótársat is keresnek...
2018. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!