Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért tudnék egyetemistaké...

Mennyiért tudnék egyetemistaként Budapesten albérletet szerezni? Egy kicsit, akár garzont.

Figyelt kérdés

Sajnos többzázezrem nincsen rá, sőt talán még havi száz se. Viszont rá leszek utalva, mivel nem szeretnék kollégiumba menni.


Mi az a minimális összeg amiért egy kicsi lakást/ garzont ki lehetne venni?



2018. jún. 21. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

ingatlan.com

Júliustól elindulnak felfelé az árak.

2018. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
120 környékétől felfelé rezsivel együtt.
2018. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Épp most láttam a facén 70 plusz rezsiért 27 nm-es panelt. Ez olcsónak számít.
2018. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó, de az ilyen olcsókat elkapkodják, és még így is 100 felett jön ki rezsivel (víz, villany, internet, közös költség) plusz még legalább 40 ezer a havi megélhetés, ha nem nagyon jár el szórakozni.
2018. jún. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam hogy nem kapkodják el.

Gyorsnak kell lenni, pénzzel a zsebben.

2018. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak azért írok, hogy mondjam, hogy azért van remény nagyon jót kifogni. Nekem már kétszer is sikerült, jelenleg 62e-ért és ez rezsivel együtt van, teljesen jó helyen, 2 másik emberrel lakok együtt, de három külön szoba van és nagyon szép a lakás is, és nem is túl kicsi. Egyébként ha be tudnál lépni valami egyetemi facebook-os csoportba, ott nálunk mindig hirdetik, akik mondjuk főleg olyanokkal laknának együtt, akik hasonló szakra/karra járnak. Nem tudom nálad ez mennyire opció, de szerintem könnyebb így találni jó áron, mint teljesen egyedül.
2018. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!