Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Nagytemplom utca a 8....

A Nagytemplom utca a 8. kerületben mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, ebbe az utcába költöznék albérletbe. Szerintetek biztonságos ez környék egy 40 kilós lánynak? Kicsit beijedtem, mert nem a legjobbakat hallottam a környező utcákról (Leonardo da Vinchi utca, Práter utca, Tömő utca, stb...)

Ti mit gondoltok? A lakás maga nagyon tetszik, szép és az átlaghoz képest olcsó. Közel lenne a suli is.



2018. júl. 15. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még jó lehet, ott a Corvin sétány meg úgy általában. Én kerületi lakos vagyok amúgy, és most ránézve a térképre, csak azért nem költöznék oda, mert nekem túl belváros.
2018. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz hely, nem kell agyon aggódnod magad!

Ha este későn mész haza, akkor vagy kísérjen haza egy megbízható férfi, vagy menj taxival haza, de ez minden helyre igaz.

Egyébként az élethez bitang nagy szerencse kell.

A legnyugisabb faluban is kitekerhetik a nyakad a vasárnapi mise alatt és a legveszélyesebb amerikai gettóban is életben maradsz, ha az van neked megírva.

40 kg-os lányként mindig, mindenütt legyen nálad elérhető helyen gázspray, mert ilyen a világ!

2018. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, csak nagyon romos, és néhol nincs világítás.
2018. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül olcsó...
2018. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!