Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyivel tehet több kárt egy...

Mennyivel tehet több kárt egy albérletben egy kutyus, mint egy gyerek? Nem adtak ki nekem azért, mert én kutyust nevelek, de bezzeg akinek gyereke van, annak kiadták. Szerintetek ez normális? 24L

Figyelt kérdés
Tapasztalatom hogy a gyerek mindent tönkretesz, de mégis a gyerekes párnak adta ki nem pedig nekem. Szerintetek ez igazság? hiába győzködtem, hogy a kutyusom olyan mintha a gyerekem lenne és SOHA semmiben nem tett még kárt, nem adta nekem ki, merthogy nem szeretne állatot a lakásban... de kérdem én, egy gyerek nem tesz ugyanakkora kárt? Fizetőképes is voltam és nagyon akartam azt az albérletet. szerintetek, de most komolyan kérdezem, ez nem diszkrimináció?

2018. júl. 20. 18:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Egy rendesen nevelt gyerek nem tesz kárt a lakásban, és nem is hullatja a szőrét, nem büdös, stb, mint egy kutya.
2018. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Normális családban sem a gyerek, sem a kutya nem tesz kárt a lakásban.

Viszont a kiadónak joga van meghatározni, kinek adja bérbe a tulajdonát.

2018. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
értem, az én kutyusom jólnevelt! tudja a dolgát, ágyban alszik, velem reggelizik az asztalnál. szinte mint egy kisgyerek. a cicáimat sem bántja. ugatni szokott mondjuk, de azt minden kutya csinálja, ez normális, de a gyerek meg sír.
2018. júl. 20. 18:48
 4/28 anonim ***** válasza:
39%
ágyban alszik? Gratulálok!
2018. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

#3

Akkor nem csak kutyád van, hanem macskáid is? Így többesszámban?

Nézd, én nagy állatbarát vagyok, de ha 2 ember közül kellene választani, te és egy állat nélküli, akkor nem te nyernél.

Mondjuk én gyerekesnek sem adnám ki a lakást, hogy megnyugtassalak, mert minek bonyolítsam az életem.

Egyébként szerintem troll vagy, de ezeket azért jól esett elmondanom.

2018. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

Bocs,a gyerek nem rágja meg a bútort!

Nem kapja telibe a falat:/...

Ez a "jól szocializált kutya" se tévedhetetlen.


Plusz kaució jogos.

2018. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
én kifizetem a plusz kauciót is. Nem viccelek, tényleg nagyon szerettem volna ezt az albit, mert nagyon jó helyen van, de mégsem engem választottak. Pedig én egy ügyvédi irodában dolgozom és már több mint 1.5 éve fixen. biztos a keresetem!
2018. júl. 20. 19:03
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Úgy látszik a pénz nem minden .
2018. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Nevezhetjük diszkriminációnak, de amíg saját tulajdonú lakást adnak ki az emberek addig joguk van eldönteni, kinek, milyen feltételekkel adják ki.


Olyan ez, mint hogy lányoknak 10-20-30 ezerért olcsóbban vannak albérletek, mert ők a közhiedelem szerint csendesek, rendesek, rendszeretőek, nem részegek soha, nem hívnak át senkit, nem buliznak, csak a fiúk.

2018. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Őszinte leszek, én sem adnám ki kutyásoknak a lakásomat. Nincs olyan ismerősöm, akinek ne lennének kaparásnyomok az ingatlanában, pedig ott is jól nevelt kutyák vannak. Az egyik jól nevelt kutya épp a frissen beépített konyhabútorra izgult rá, pedig a gazdája állítása szerint kölyökkora óta nem csinált ilyet, a másik az egyik falfelületet kaparta szét. Plusz amikor kiadod az ingatlant, nem tudod, hogy a kutyát rendszeresen leviszik-e, kedves szomszédom ezt nem tette meg, volt hogy a kutya szinte egész nap ugatott a szomszédok örömére. De kisgyerekeseknek sem adnám ki a lakásom tapasztalatból.
2018. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!