Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan rakjam ki az ágyat a...

Hogyan rakjam ki az ágyat a lakásból?

Figyelt kérdés
Nagyon régi ágyam van, szeretném kicserélni. A főbérlő viszont nem tudná sehova se rakni a régi ágyat. Annyira régi, hogy megvenni se veszi meg senki. Tud esetleg valaki tanácsot adni, hogy mit lehetne ilyenkor tenni? Van esetleg valamilyen szolgáltatás, ami vállalja a régi bútorok elszállítását?

2018. júl. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy felaprítod baltával, és odaadod valakinek tüzifának, vagy vannak a lomisok, akik ingyen is szívesen elviszik.

Nem troll vagyok, teljesen komolyan mondom ezeket. Nemrég adtam el a lakásomat, nem akartam a régi bútorokat hurcolászni, kerestem egy ilyen lomis brigádot. A bútorok egy részét még a lakásban felaprították, a jobbakat pedig elszállították. Nekem semmit nem kellett csinálni, és fizetni se.

2018. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen elvihetőre fel kell tenni a netre, vagy adománybolttal elvitetni.
2018. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A lomisokkal csak óvatosan, tőlem 8 ezret kértek (több évvel ezelőtt) egy franciaágy (leharcolt állapotú) és két fotel elszállításáért.

Az "ingyen elszállítom" hirdetések nagy része szintén fizetős, ha csak egy holmiról van szó.

Legjobb, ha magad hirdeted meg "ingyen elvihetőként" pl. a Jófogáson, Ad6-Kap6-on.

2018. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van tároló vagy pince rakd le oda, aztán mikor lomtalanítás van rakd ki.
2018. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!