Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyjából mennyibe kerülne...

Nagyjából mennyibe kerülne havonta?

Figyelt kérdés
A jövőben szeretnék elköltözni a koliból, jó lenne egy albérlet vagy egy szoba (persze előbbi lakótársakkal)/Budapest/. A gond 'csak' az, hogy nem tudom bírnám e fizetni, nem csak a lakbért, hanem úgy minden mást is, kaja stb. Suli mellett max diákmunkát tudnék vállalni (akár éjszaka is) és nem tudom mennyire tudnám megoldani. Szóval tapasztalatotok szerint egy hónapra minimum mennyit kéne összekaparni? Tudom, hogy ez sok mindentől függ, és pontosan nem lehet megmondani, de úgy nagyjából, egy viszonylag rendes környéken kb mennyi lehet?

2018. szept. 6. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szobát akarsz meg kajálni, akkor olyan 90-110ezer tuti kell. De miért nem dolgozol a koli mellet?
2018. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munkát most keresek :D csak a suliba az óráim ossze vissza vannak, koli szabályzata meg egy kaki és ez is nehezít, hogy talâljak
2018. szept. 6. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:
De itt a lényeg az, hogy nem akarok itt maradni :D
2018. szept. 6. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szobaárak Pesten: 50-60 ezer+rezsi rád eső része, ami lehet még 15-25 ezer forint is. Szóval szoba kb. 80-85 ezer rezsivel együtt. Kajára kell még szánnod, ami sztem havi 40-50 ezerből kihozható. Igényektől függően. Ezenkívül mérd fel, hogy te mennyit szeretnél szánni ruházkodásra, szórakozásra. Esetleg iskolai költségek. (Beleértve a füzetek, írószerek, könyvek, fénymásolás, stb). Ha beszélsz idegennyelveket középfokú szinten, amiből angol az egyik, akkor IT helpdeskesként símán el tudsz helyezkedni egy viszonylag normàlisabb fizuért. (Havi br. 300ezerért teljes állás esetén) És ez mégsem meki. De sok sikert hozzá.
2018. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. szept. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!