Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bejöhet a tulaj csak úgy a...

Bejöhet a tulaj csak úgy a lakàsba?

Figyelt kérdés

4-en lakunk az albiban, kp-ben fizetünk mindig a tulajnak,így muszàj vele talàlkozni. Általában az én munkahelyemre jön be, ott adom oda neki. Egypárszor màr a lakàsba is feljött,akkor egyik bérlőtàrsam adta oda neki. De mindig azt mondja hogy hagyjuk a lakásban a pènzt az asztalon, feljön érte. Most lesz az első olyan hónqlap hogy nem tudjuk megoldani hogy bármelyikünk is személyesen talàlkozzon vele. És kicsit derogál nekünk hogy csak úgy bejön a lakásba, itt van minden cuccunk stb. Van egy kutyánk, speciális tàpot kap mert beteg, egyszer feljött úgy a tulaj hogy nem voltunk itthon és mikor hazajöttem láttam hogy a kutya tàljába van kaja tève (nem tàp), és pl a tàpos zacskója is arrébb volt téve.


Szóval ő bejöhet csak úgy a lakàsba? Tudom hogy az övé, de basszus, akkor is mi élünk (jogosan) itt. Ez nem etikátlan?


2018. szept. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nincs szerződés? Abban le van írva hogy mikor jöhet be.
2018. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A kégli az övé de nem törhet be egyeztetés nélkül , a szerződés mit takar ? A lét KIZÁRÓLAG A MARKÁBA SZÁMOLJÁTOK LE fejenként , se másnak ne adjátok meg hagyjátok bárhol mert csak baj trükk lesz belőle ...
2018. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha van szerződés ,ha nincs,csak akkor mehet be ha valaki ott van .Igaz hogy az övé,de miután kiadta,ez már magán szféra .

Jelezze,mikor jönne ,és akkor majd megpróbál valaki ott lenni .

Pénz ott hagyni a legnagyobb baromság lenne .

Normális ez a tulaj ??

2018. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Csak akkor mehet be, ha egyezteti veletek, a tudtotokon kívül soha! A mi főbérlőnket én kértem, hogy tartson magánál egy kulcsot, ha nem vagyunk és baj lenne, be tudjon jönni. Nem fogadta el, arra kért adjuk inkább egy közeli barátunknak, így tiszta, a mi magántulajdonunkhoz semmi köze. Fél évente egyszer benéz, amúgy a munkahelyére szoktunk beszaladni a pénzzel.

Teljesen para és jogtalan amit a tiétek csinál.

2018. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolaton múlik. De a bérleti díjat nem hagynám az asztalon, utólag nem bizonyítható.
2018. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!