Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Külföldre költözés miatti...

Külföldre költözés miatti lakáskiadás?

Figyelt kérdés

Vidéki megyeszékhely, 2x2 szobás panel lakás. Van egy különàlló szoba, egy kis konyha, egy étkező (a konyha mellette kisebb szoba), nappali és abból nyílik a háló erkéllyel. Hiába "sok" a szoba, ilyen paraméterekkel max párnak, vagy családnak lehet csak kiadni majd, ugye?


Mivel külföldre megyünk, ezért ügyintézésni nem fogunk tudni, szóval ingatlanoshoz kell majd fordulni? Nem a meggazdagodás a cél, hanem hogy ne álljon üresen és a rezsit se kelljen feleslegesen fizetni.


2018. szept. 15. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemvarosban van a lakas, akkor inkabb probald egyetemistaknak kiadni. De kiadhatod szobankent is, ott dolgozo embereknek, de ugyanez igaz az egyetemistakra. A gyerekesekkel vigyazz, rettentoen nehez oket kirakni, ha nem fizetnek.
2018. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemváros, csak a nappaliból nyíló szoba necces, gondolom annak senki se örülne. A családos, kutyás -macskás albérlőkről sok jót nem olvastam, persze embere válogatja, de nekem pont az lenne a lényeg hogy minél kevesebb macera. Legjobb lenne eladni a lakást, de még van rajta hitel és így nem éri meg, csak 2-3 év múlva (addigra jár le lakástakarék).
2018. szept. 15. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Diakoknak mindegy, hogy honnan nyilik a szoba. Probald meg helyi egyetemi csoportban behirdetni, 50.000+rezsi/szoba aron, ket ho kaucioval. Melyik varos egyebkent?
2018. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeged.
2018. szept. 15. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ott nagyon hamar el fog menni, kerhetsz a szobak nagysaganak fuggvenyeben 50/60/70 ezret is szobankent. Sok sikert, es igyekezz gazdag csaladbol szarmazo berlot valasztani, ket havi ovadekot is kerj, es menjetek kozjegyzohoz.
2018. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Panelért Szegeden 70 ezer szobánként rohadt sok, gondolom soha nem jártál még arrafelé, utolsó. :D



Egyébként simán találsz olyat szerintem, akinek megfelel a nappaliból nyíló szoba. Sőt, szerintem nincs is vele semmi baj. Max. az lenne gáz, ha a nappalit is hálószobaként szeretnéd kiadni, mert úgy már tényleg kellemetlen, ha átjáróként használják az adott szobát.

2018. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szegedi vagyok:) Egyetemistáknak adok ki lakást, 3 szobás (2 különnyíló + nappali), ilyen árakon:

Kisszoba: 10 nm / 50.000 ft+rezsi

Közepes szoba: 14 nm / 62.000 ft+rezsi

Nappali: 28 nm / 38.000 ft + rezsi / fő - ezt ketten bérlik.

Így bejön belőle 188.000 ft, mínusz az adó. Nyáron hirdettem meg, pont a felvételi ponthatárok után. Most nyilván nehezebb lenne, de nem reménytelen.

2018. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Belvárosban simán elhiszem, hogy elment ennyiért, de azért egy panelért (amik a belvárosban nincsenek, csak kijjebb) te sem gondolod szerintem komolyan. :DD

Ha meg a tiéd is az, akkor dobok egy hátast.

2018. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Videot kérek a hatraszaltóról, mert az!:D A lényeg, hogy többért kell meghirdetni és akkor még jó arc is vagy, ha engedsz az árból, illetve az időzítés is fontos.
2018. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%
Ne fájjon a fejed. A hazaárulók és disszidensek vagyonát elkobozzák.
2018. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!