Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha interneten dolgozik valaki...

Ha interneten dolgozik valaki akkor is kiadják az albéreletet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki internetenn dolgozik valaki akkor is ugyan ugy kiadjak az albélerletet az illetőnek?
2018. szept. 17. 12:13
 2/6 anonim ***** válasza:
attol fugg mennyi a bevételed havonta és mennyire biztos munkád van
2018. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
magánszemély lehet, ügynökség viszont nem adja ki 100%. Ha csak nem tudsz bizonyítékot felmutatni a fizetésedről, amit egyébként magán személy is kérni fog, ami nem csoda a mai világban.
2018. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jani273 ***** válasza:
100%
Mer ne adnak ki?? A penz az penz. Amig fizetni tudod addig semmi problema. Az interneten sokan milliokat csinalnak havonta. Van rola papir vagy nincs rola papir.
2018. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
21%
Én biztos, hogy nem adnám ki. Csak 6 havi munkáltatói igazolással bérmegjelöléssel, utolsó 6 havi bankszámla kivonattal, büntetlen előélettel, 2-3 havi kaucióval, közös kts. előre, és olyan szerződéssel, hogy szétnézhetek a lakásban, óraállásokat én számolom ki és én fizetem be. Kutya, kisállat, gyerek kizáró ok vagy feláras plusz még két havi kaució. Nagyon ki tudják használni a bérbeadókat a törvények miatt, ezért már mindenki óvatos.
2018. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Azért beszarok, hogy manapság egy albérletbe bekerülni hasonló procedúra, mint egy állásinterjú. Tőlem is megkérdezték, hogy mit dolgozom és amikor mondtam, hogy mit, meg hogy itthonról fogok dolgozni akkor kiakadtak, hogy szó se lehet róla, a vállalkozói bevételek bizonytalanok. Aztán megmutattam a könyvelésem 2 évre visszamenőleg és megkaptam az albit. :) Szóval kit érdekel, hogyha valaki otthon dolgozik? A bevétel számít, semmi más.
2018. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!